5 darčekov pre celú rodinu

Zdieľať
Titulka unsplash.com_.jpg

Vianoce sa blížia a ak aj vy, nakupujete darčeky pre celú rodinu, nechajte sa inšpirovať našimi typmi. Či už hľadáte niečo pre svoju polovičku, deti, rodičov alebo starých rodičov, pomôžeme vybrať tie najlepšie.

Čoho nikdy nie je dosť?

Máme na mysli spodnú bielizeň! Tej naozaj nikdy nie je dosť a poteší každého. Vyberajte z kvalitných materiálov a nezabúdajte na pohodlnosť a štýl. Okrem spodnej bielizne, sú ideálnym darčekom aj župany. V zimných mesiacoch každý ocení hrejivý župan. Modely sú z rôznych materiálov, najobľúbenejšie sú z bavlny alebo saténu.

Pexels.com_.jpg
Foto: Pexels

Vianoce v znamení žiarivého úsmevu

Elektrické zubné kefky, sa stali efektívnymi pomocníkmi v ústnej hygiene. Ponúkajú širokú škálu výhod v porovnaní s klasickou zubnou kefkou. Ich technológia dynamicky ale zároveň šetrne vyčistí vaše zuby. Sú vhodné aj pre citlivé ďasná, pred samotnou kúpou odporúčame si spraviť menší prieskum.

Nazuby.eu_.jpg
Foto: Nazuby.eu

Hlavne sa nehádať!

Spoločenské hry sú skvelou aktivitou pre celú rodinu, občas môžu skončiť nevinnou hádkou, ale veríme, že prinesú viac smiechu a radosti. Okrem známych hier ako Monopoly alebo Scrabble, môžete skúsiť aj viac kreatívne napríklad Dixit.

Číta celá rodina

Správnou knihou nikdy nič nepokazíte! Poznáte lepší spôsob, ako sa dostať do sviatočnej pohody než s dobrou knihou? Vďaka širokej ponuke, nájdete knihy pre každého. Ak potrebujete pomoc pri výbere, všetky kníhkupectvá ponúkajú rôzne rebríčky najlepších kníh za celý rok.

Pexels.jpg
Foto: Pexels

Moderné bývanie aj pre zvieratká

Rybičky sú ideálnym nenáročným domácim zvieratkom do každej domácnosti. Klasické okrúhle akvárium, sa ukázalo ako nevhodné pre ich chov, pretože sa v ňom zle orientujú. Problémom je aj umiestňovanie príslušenstva na filtráciu. Zároveň je akvárium skvelým dizajnérskym doplnkom do vašej domácnosti. Kedy si dopriať, keď nie na Vianoce?

Informačný servis

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom