5 filmov herca Owena Wilsona

Zdieľať
Sni mka obrazovky 2018 03 30 oa10.14.06.jpg

Hollywood je plný skvelých hercov či herečiek, ktorí dokazujú svoj talent v nejednom filme. Medzi veľmi talentovaných a úspešných hercov patrí aj herec Owen Wilson, ktorý zahviezdil vo viacerých známych filmoch. Už ste tieto filmy videli?

Obyčajná tvár

Ide o jeden z najnovších filmov, v ktorom si zahral rolu otca malého chlapca, ktorý to nemá v živote vôbec ľahké, pretože má zjazvenú tvár. Už ste tento film s veľmi silným príbehom videli?

Ako uloviť družičku

V tejto komédii si herec zahral spolu s hercom Vince Vaughnom. Hrajú tam dvoch kamarátov a sprostredkovateľov rozvodov. Ich práca je jednoduchá, vtrieť sa na svadbu a zničiť ju. Ak sa chcete zasmiať, pri tejto komédii vám to pôjde ľahko.

Marley a ja

V tejto komédii herec hrá čerstvého novomanžela, jeho manželku si zahrala úspešná herečka Jennifer Aniston. Po svadbe sa rozhodnú, že si zoberú k sebe malé šteniatko. Nečakali však, že šteniatko tak rýchlo vyrastie a to prináša veľa vtipných scén.

Polnoc v Paríži

Film je americkou romantickou komédiou, ktorú natočil Woody Allen. Herec si zahral spisovateľa, ktorý cestuje v čase a stretáva sa tak s tými najväčími umelcami minulosti. Tak trochu iný žáner ako ste pri tomto hercovi možno zvyknutí, no aj tento film sa oplatí vidieť.

Stážisti

V tejto komédii si herec opäť zahral s hercom Vince Vaughnom. Tentokrát hrajú dvoch predajcov, ktorých kariéru ohrozil rozmáhajúci sa svet internetu. Podarí sa im dostať sa do firmy Google. Podarí sa im dokázať, že ešte nepatria do starého železa?

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom