5 filmov, v ktorých si zahrala herečka Anne Hathaway a stoja za to

Zdieľať
Sni mka obrazovky 2018 03 25 oa10.26.47.jpg

Anne Hathaway patrí k mladšej generácii hollywoodskych herečiek, no stihla si už zahrať v nejednom filme. Vybrali sme 5 filmov, v ktorých si zahrala hlavnú úlohu a oplatí sa pozrieť si ich. Už ste tieto filmy videli?

Stážista

V tomto filme si herečka zahrala úspešnú podnikateľku, ktorá je majiteľkou módnej značky. Spolu s ňou si v tomto filme zahral aj úspešný herec Robert De Niro. Ako im to spolu išlo si môžete pozrieť práve v tomto filme.

Začarovaná Ella

Ide o americko-írsko-britský film, v ktorom si herečka zahrala postavu Elly. Dievčiny, ktorá je prekliata a musí vždy poslúchnuť príkaz. Podarí sa jej tejto kliatby zbaviť?

Jeden deň

Táto romantická dráma sa bude páčiť asi každému divákovi. Dej opisuje príbeh Emmy a Dextera, ktorí sa spoznali po Emminých promóciách, a stretávajú sa od tohto stretnutia vždy pravidelne každý rok na jeden deň. Ako tento ich vzťah dopadne?

Diabol nosí Pradu

V tomto filme si herečka zahrala asistentku šéfredaktorky módneho časopisu, ktorá však nie je vôbec príjemná. Podarí sa jej postaviť sa na vlastné nohy a vzdorovať nepríjemnej šéfke?

Denník princeznej

V tomto rodinnom filme si herečka zahrala mladé dievča, ktoré sa dozvie, že pochádza z kráľovského rodu a že sa z nej má stať princezná. Ako dopadne tento prerod z obyčajného dievčaťa na princeznú?

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom