Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

5 úžasných filmov herca Matta Damona

Sni mka obrazovky 2018 03 23 oa17.51.52.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Medzi veľmi talentovaných a úspešných hercov patrí aj Matt Damon, ktorý zahviezdil vo viacerých známych filmoch. Herec si však nevyberá nejaké prvoplánové filmy, ale naozaj kvalitné snímky. Už ste tieto filmy videli?

Dobrý Will Hunting

V tejto psychologickej dráme si herec zahral mladého matematického génia, ktorý ani len netuší, aký talent v sebe ukrýva. Podarí sa mu svoj život nasmerovať tým správnym smerom a vyťažiť pre seba maximum?

Jason Bourne

V tomto akčnom trileri si herec zahral nájomného zabijaka, ktorý však s týmto svojím život chce nadobro skoncovať a venovať sa, menej nebezpečným, boxerským zápasom. Podarí sa mu to alebo ho minulosť aj tak dobehne?

Agent bez minulosti

Film sa začína tak, že herca vytiahnu rybári z mora, bez známok života. Nakoniec sa však preberie, no nič si nepamätá. Postupne o sebe zisťuje, že ovláda nejedno bojové umenie a že pozná každú zbraň. Poradí sa mu zistiť, kto vlastne je a čo robí?

Zachráňte vojaka Ryana

Dej filmu sa odohráva počas 2. svetovej vojny. Herec si v tomto filme zahral s ďalšími úspešnými hercami ako Tom Hanks či Edward Burns. Už ste tento vojnový film videli?

Marťan

Ide o americký sci-fi film. Herec si zahral astronauta, ktorý sa ocitol na planéte Mars úplne sám. Snaží sa prežiť s tým, čo má po ruke a prísť na to, ako vyšle signál na Zem, že je nažive. Podarí sa mu to?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 25. marca 2018Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: