Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

5 filmov herečky Nicole Kidman, ktoré sa oplatí vidieť

Sni mka obrazovky 2018 02 25 oa15.07.52.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Austrálsko-americká herečka Nicole Kidman patrí k tým najväčším hviezdam hereckého sveta. Zahrala si už v desiatkach filmov, v ktorých sa jej podarilo dokázať, že herecký talent naozaj má. Vybrali sme 5 filmov, ktoré sa oplatí vidieť.

Hodiny

V tejto dráme si herečka zahrala jednu z hlavných postáv, popri Julianne Moore a Meryl Streep. Dej sa točí okolo troch hlavných postáv, ktoré žijú v inom období, v inom čase, no aj tak sú ich príbehy prepletené. Už ste tento film videli?

Tí druhí

V tejto dráme, ktorá miestami pripomína až horor si herečka zahrala matku dvoch detí, ktoré trpia silnou alergiou na svetlo, a tak musí celý dom pred svetlom chrániť. Postupne sa v ich dome začnú diať čudné veci a ona nevie, čo sa to deje.

Dogville

Tento film je úspešným filmom aj vďaka známemu a kontroverznému režisérovi Larse von Trierovi. V tomto filme si herečka zahrala postavu, ktorá sa snaží ukryť pred gangstermi práve v zabudnutom mestečku Dogville. Podarí sa jej to?

Lion

Dej filmu približuje život malého indického chlapca, ktorý sa stratí a vlak ho odvezie tisícky kilometrov od svojej rodiny. Musí sa naučiť prežiť sám vo veľkom svete, po čase sa na neho usmeje šťastie a adoptuje si ho austrálsky pár. Po 25 rokoch sa rozhodne svoju skutočnú rodinu nájsť. Podarí sa mu to?

Moulin Rouge

V jednom z najslávnejších muzikálov si zahrala aj táto herečka. Dej filmu sa odohrával v Paríži na začiatku 20. Storočia v prostredí Moulin Rouge, teda nočného života a tanečníčok. Už ste tento kultový muzikál videli?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 28. februára 2018Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: