Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Leonard zo seriálu Teória veľkého tresku si zahral aj v inom seriáli

Sni mka obrazovky 2018 02 25 oa15.01.02.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Americký komediálny seriál Teória veľkého tresku patrí posledné roky k tým najobľúbenejším seriálom nielen v Amerike, ale aj na iných kontinentoch. Vedeli ste o tom, že jeden z hlavných predstaviteľov seriálu, herec Johnny Galecki, si zahral v mladosti v inom úspešnom seriáli?

Johnny Galecki

Johnny Galecki je americký herec, ktorý v súčasnosti hviezdi v komediálnom seriáli Teória veľkého tresku, kde stvárňuje postavu Leonarda. Inteligentného muža, ktorý sa zaľúbi do svojej susedky, jednoduchšej blondínky Penny a aj ich vzťah je jednou z hlavných dejových línií seriálu.

Teória veľkého tresku

Ide o americký sitkom zo sveta mladých fyzikov, v ktorom je vtipne zobrazený ich osobný život. Hlavní predstavitelia sú stavaní do opozície k obyčajným ľuďom, ktorí sú vykresľovaní ako hlúpi, ale šťastní a sociálne naplnení jedinci. Máte radi tento seriál?

Roseanne

Vedeli ste však to, že herec sa preslávil už účinkovaním v americkom sitkome Roseanne (1992-1997), kde si zahral postavu Davida Healyho. A aj v tomto seriáli si s ním zahrala herečka, Sara Gilbertová, ktorá sa objavila aj v niekoľkých častiach Teórie veľkého tresku.

Zahral si aj vo viacerých filmoch

Okrem seriálov sa herec venuje aj filmom, a tak ste ho mohli vidieť vo viacerých filmoch ako napríklad Vianočné prázdniny, Prancer, Viem, čo ste robili minulé leto či Vymedzený čas. Darí sa mu však viac práve v prostredí seriálov a za rolu Leonarda mu na účet chodia pekne vysoké výplaty.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 27. februára 2018Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: