Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Daniel Radcliffe už dávno nie je známy len ako Harry Potter. Zahral si aj v týchto filmoch

Sni mka obrazovky 2018 02 22 oa14.42.54.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Známy britský herec Daniel Radcliffe sa preslávil predovšetkým ako hlavná postava v príbehoch o mladom čarodejníkovi Harrym Potterovi. Podarilo sa mu tejto nálepky tak trochu zbaviť, čo dokazuje aj v týchto filmoch. Určite sa oplatí pozrieť si ich.

Swiss Army Man

V tejto dobrodružnej dráme si herec zahral jednu z hlavných postáv. Príbeh sa odohráva na opsutenom ostrove, kde hlavná postava stráca nádej, že sa mu podarí objaviť nejakého iného obyvateľa ostrova. Jedného dňa však na ostrov pripláva nevládne telo mladíka, a tak tam už nie je sám. Ako tento príbeh dopadne?

Zbav sa svojich miláčikov

V tomto životopisnom filme si herec zahral postavu Allena Ginsberga, ktorý bol známy ako hlavný predstaviteľ generácie bítnikov. Príbeh popisuje jeho študentské časy a to ako to celé s bítnikmi začalo.

Žena v čiernom

V tejto dráme si herec zahral právnika, ktorý je nútený kvôli práci odísť do odľahlej dedinky, kde postupne zisťuje, že sa tam deje niečo zvláštne a že tam umierajú malé deti. Za všetkým je pomstychtivá žena v čiernom, proti ktorej bude bojovať, keďže začne ohrozovať aj jeho rodinu.

Rohy

V tomto filme si herec zahral mladého muža, ktorému v živote nič nechýbalo. Pochádzal z bohatej rodiny a tiež sa mu podarilo získať si jedno z najkrajších dievčat v okolí. Celá táto jeho idylka sa zmení, keď sa zistí, že jeho priateľka bola znásilnená a zavraždená. A vina padne práve na neho. Napriek tomu, že to neurobil, nedokáže sa zbaviť nálepky vraha.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 25. februára 2018Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: