Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Emma Watson už dávno nie je Hermionou. Videli ste tieto jej filmy?

Sni mka obrazovky 2018 02 08 oa14.43.44.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com

Známa britská herečka Emma Watson sa preslávila predovšetkým ako jedna z hlavných postáv v príbehoch o mladom čarodejníkovi Harrym Potterovi. Podarilo sa jej tejto nálepky tak trochu zbaviť, čo dokazuje aj v týchto filmoch. Určite sa oplatí pozrieť si ich.

Kruh

V tomto filme si herečka zahrala mladú a ambicióznu slečnu, ktorej sa podarí začať pracovať na mieste, ktoré je dokonalou verziou nášho sveta, bez hladu, bez vojen. Takýto svet sa bude jeho zakladateľ rozšíriť na celú našu planétu. Ako to dopadne?

Kolónia

Tento film je natočený podľa skutočných udalostí, čo mu dodáva ešte väčšiu mieru dôležitosti. Herečka si zahrala mladú ženu, ktorá dobrovoľne vstúpi do kolónie Dignidad, aby tak zachránila svojho priateľa. Až tam zistí, čo za zverstvá sa tam dejú. Podarí sa im z tohto strašidelného miesta ujsť?

Noe

Tento film je inšpirovaný príbehom Noemovej archy a potopy sveta. Herečka si zahrala jednu z hlavných postáv. Veľmi dobre spracovaný príbeh z dejín sveta sa oplatí pozrieť si.

Kráska a zviera

Jedným z najnovších filmov tejto herečky je práve film Kráska a zviera. Ide o reinkarnáciu úspešnej Disney rozprávky. Napriek tomu, že dej bol na niektorých miestach upravený, film sa aj vďaka nádherným efektom bude páčiť aj vám.

Bling Ring: Ako VIP-ky

V tomto životopisnom filme si herečka zahrala mladé dievča z bohatej rodiny, ktorá spolu s kamoškami sleduje všetky celebrity v Hollywoode. Podarí sa im skamarátiť sa s chalanom, cez ktorého sa dostanú až do bytov týchto celebrít. Začne sa párty život, krádeže oblečenia a užívanie si života. Ako to dopadne?

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor hoppeyrDátum 11. februára 2018