Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Toto by sme nerozdýchali. Ľudia v obchode zažili poriadny šok, keď na nich z telky vyliezla Samara

3 14.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
youtu.be
reklama:
reklama:

Ak ste videli horor Kruh, určite si pamätáte Samaru vyliezajúcu z televízora. Bol to pohľad, na ktorý sme sa dlho snažili zabudnúť, no tvorcovia tretieho pokračovania hororu nám ho s radosťou pripomenuli.

Promovanie nových filmov, zvyčajne hororov, vyzerá niekedy aj tak, že tvorcovia vydesia nič netušiacich ľudí postavou zo svojho filmu.

https://youtu.be/WcuRPzB4RNc
youtu.be

Ľudia v obchode s elektornikou si zažili horor na vlastnej koži, keď na nich zrazu z televízora vyliezla čiernovlasá postava Samary.

https://youtu.be/WcuRPzB4RNc
youtu.be

Herečka prezlečená za hororovú postavu čakala ukrytá v stene a zatiaľ čo sa ľudia pozerali na novú upútavku k hororu, začala vyliezať von z jednej telky.

https://youtu.be/WcuRPzB4RNc
youtu.be

No a reakcie boli ako inak, poriadne vydesené. Úprimne, čudujeme sa, že žiadneho zo zákazníkov pri pohľade na Samaru netrafil šľak.

https://youtu.be/WcuRPzB4RNc
youtu.be

Ak patríte k fanúšikom tohto hororu, máte sa na čo tešiť. Tretie pokračovanie s názvom Rings prichádza do kín už 2. februára.

Ak sa už neviete dočkať, tu je aspoň trailer:

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 25. januára 2017Zdroj designtaxi.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: