Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

5 desivých reklám, ktoré boli odvysielané v televízii – 1. časť

1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com

Niektoré z týchto reklám mohli ľudí, ktorí sa neboja, pobaviť. Väčšina reklám bola však naozaj strašidelná a nie moc vhodná do televízie.

Reklama č. 1

Zombie, ktorý naháňa človeka v lese len preto, aby mu povedal o najnovších akciách u predajcu mobilných telefónov? Aj tak sa to dá.

Reklama č. 2

Táto seriózna reklama mala svojím krutým obsahom ľudí odradiť od toho, aby neužívali drogy. Najmä metamfetamín, ktorý spôsobuje halucinácie.

Reklama č. 3

V tejto reklame vystupuje človek zahalený v zmrzline. Má pohľad, ktorý vidí až do duše. V reklame prezradil, ako dosiahol takú krásnu pokožku – konzumuje Little Baby’s Ice Cream.

Reklama č. 4

Ak sa vám táto reklama zdala byť podobná, tak sa nemýlite. Ide totiž o toho istého predajcu mobilných telefónov, ako v prvej reklamy. Firma však tentokrát vsadila na malé dievčatko, ktoré v noci straší na parkovisku.

Reklama č. 5

Čo môže byť desivejšie, ako jazda na rýchlej horskej dráhe? Reklama na ňu, v ktorej vystupuje strašidelné dievča skombinované s kričiacimi ľuďmi na horskej dráhe.

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 24. júla 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o