Video: Muž v lese prenasledoval tvora, pripomínajúceho legendárneho Bigfoota

Zdieľať
Muzprenasledovalbigfootatitulna.jpg

Internetom sa šíri nespočetné množstvo rôznych podivných, zaujímavých a mnohokrát aj desivých videí, ktoré väčšinou odporujú zdravému ľudskému mysleniu a nedajú sa nijako logicky vysvetliť. V tomto krátkom článku si ukážeme jedno z takýchto videí, ktoré zachytávajú paranormálne javy. Môžete si naň spraviť svoj názor a vyjadriť sa v komentároch.

Https://pixabay.com/sk/bigfoot sasquatch yeti 1620140/

V júli 2013 bolo na internete zverejnené video, natočené v blízkosti Blueridge amerického štátu Georgia. Istému mužovi sa na tomto mieste podarilo zaznamenať mohutného chlpatého tvora, utekajúceho do lesa. Autor videa sa za humanoidom okamžite rozbehol, aj keď tým veľa riskoval. Nasleduje niekoľko roztrasených záberov, na ktorých v lese vidieť tmavú siluetu spomínaného tvora, no potom sa dal muž radšej na ústup.

Https://www.youtube.com/watch?v=onaobjHksic

Na videu viac detailov nevidieť, preto sa nedá s presnosťou určiť, či ide o legendarného Bigfoota alebo o iného humanoidného tvora či len o ďalšieho človeka, prezlečeného v obleku chlpatej gorily. Keď však začal tvor na videu vrčať, muž sa dal na ústup. Ak šlo o ďalší podvrh, autori si dali záležať aj na zvukovej stope. Čo si o tomto videu myslíte vy?

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom