Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Video: Je Hoffmanove video dôkazom existencie Bigfoota?

Hoffmanovbigfoottitulna.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Internetom sa šíri nespočetné množstvo rôznych podivných, zaujímavých a mnohokrát aj desivých videí, ktoré väčšinou odporujú zdravému ľudskému mysleniu a nedajú sa nijako logicky vysvetliť. V tomto krátkom článku si ukážeme jedno z takýchto videí, ktoré zachytávajú paranormálne javy. Môžete si naň spraviť svoj názor a vyjadriť sa v komentároch.

Muž menom Harley Hoffman zachytil na kamere údajného Bigfoota a jeho video je považované za jeden z najväčších a najdôveryhodnejších dôkazov, že tento tvor naozaj existuje. Po videu Pattersona a Gimlina z roku 1967, ktoré je asi najznámejším záznamom, na ktorom sa nachádza Bigfoot, boli Hoffmanove zábery natočené v roku 2001 (Harley Hoffman sa objavuje aj na začiatku spomínaného videa).

Https://www.youtube.com/watch?time_continue=30&v=ERdW5IiWHGA
Foto: www.imgur.com

Hoffman sa však k tomuto videu nevyjadril, odkedy bolo publikované. Na záberoch je veľmi jasne vidieť postavu tvora, ktorý pripomína gorilu. Pohyby bytosti sa taktiež veľmi podobajú tým, ktoré je vidieť na videu Pattersona a Gimlina.

Https://www.youtube.com/watch?time_continue=30&v=ERdW5IiWHGA
Foto: www.imgur.com

Samozrejme, skeptici video okamžite označili ako podvrh a tvrdia, že ide len o muža, odetého v obleku gorily. Pri detailnejšom rozbore videa je však zjavné, že srsť tvora je nepravidelná a že má na rôznych miestach inú dĺžku. Ak by šlo o podvrh, musel by byť spravený veľmi kvalitne. Verejnosť však toto video vníma ako jasný dôkaz existencie Bigfoota.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 30. júna 2018Zdroj zahranicoureality.blogspot.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: