Uniklo porno s Verešovou? Modelka s manželom ponúka 50 000 eur!

Zdieľať
Andrea Verešová
Foto: Instagram Andrea Verešová

Prežila Vianoce ako zo zlého sna. Slovenská modelka a víťazka súťaže Miss Andrea Verešová na tohtoročné najkrajšie sviatky v roku zrejme len tak ľahko nezabudne. Počas dní, kedy si ma každý užívať pokoj a kľud s rodinou, musela ona riešiť nepríjemný problém. Na internete sa objavilo video, ktoré má byť záznamom jej radovánok s manželom. Je to naozaj ona, alebo ide o dobre urobený trik?

Dnes je svet plný najmoderenejších technológií. A práve na to poukazuje aj samotná Verešová, ktorá video označila za totálny podvrh a snahu, ako jej s manželom ublížiť. Za dolapenie páchateľa dokonca vypísala obrovskú odmenu v rádoch desiatok tisíc eur. „S poľutovaním musím konštatovať, že sa objavilo video, ktoré má za cieľ poškodiť a zdiskreditovať mňa aj môjho manžela. Rozhodli sme sa preto podať trestné oznámenie a zároveň požiadať verejnosť o pomoc v hľadaní autora a šíriteľov tejto nechutnej videomontáže. Za poskytnutie informácií vedúcich k dolapeniu páchateľa ponúkame 50 000 Eur,“ napísala na prvý sviatok vianočný modelka. To však nemala robiť, pretože dovtedy si toto video médiá až tak nevšímali. To sa však zmenilo práve potom, ako vypísala s manželom lukratívnu sumičku pre niekoho, kto jej dá relevantné dôkazy vedúce k chyteniu neprajníka.

Rovnako tak verzii o tom, že by išlo o šikovne urobené video v postprodukcii a na záberoch by skutone nebola prominentná dvojica, neveria ani jej fanúšikovia. Tí jej to dali pocítiť aj v komentároch, kde jej hovorili, aby sa otvorene priznala a nerobila takéto kroky, ktoré ju len zosmiešňujú. Modelka však trvá na svojom a opakuje svoju verziu. Prečo však potom vypla komentovanie príspevku na sociálnej sieti Instagram nevedno. Či sa jej nakoniec podarí dolapiť páchateľa, alebo sa ukáže, že video je skutočne jej domácim počinom nevedno. Isté však je, že záver roka nebol pre rodinu Verešovej dvakrát príjemný. Nech je to akokoľvek, takýto zásah do súkromia by bol aj v prípade reálnosti videa naozaj cez čiaru. Predsalen má dve deti, ktoré práve takúto kauzu nemusia znášať veľmi dobre. Rovnako je otázne, ako sa prípadne video dostalo von. Možností je viacero, telefón mohla dať do opravy, kde si jej obsah stiahli, prípadne sa jej niekto mohol nabúrať do úložiska, ako sa to stalo aj zahraničným celebritám v minulosti. Nech je to akokoľvek, verme, že sa dopátra pravdy, ktorú možno pozná aj ona sama s manželom.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom