To sa jej podarilo. Slovenská herečka dokázala utajiť tehotenstvo 8 mesiacov

Zdieľať
Zuzana Norisová (prvá zprava) je tehotná
Zuzana Norisová (prvá zprava) je tehotná Foto: RTVS

V slovenskom šoubiznise prebieha obrovská vlna tehotenstiev. V radostnom očakávaní sú napríklad moderátorka Diana Hágerová, Soňa Skoncová, či Alexandra Orviská. Zdá sa, že pandémia koronavírusu je naozaj bohatá na graviditu prominentných dám. Ani jednej sa však nepodarilo to, čo obľúbenej slovenskej herečke. 

Tá totiž dokázala niečo, čo sa nielen v slovenskom šoubiznise len tak nevidí. To, že bude dvojnásobnou mamou totiž dokázala utajiť neuveriteľných osem mesiacov. Až teraz prasklo, že hviezda markizáckych Mileniek, či filmu Šťastný Nový Rok Zuzana Norisová očakáva narodenie druhého dieťatka. Jej dcérka Júlia, ktorú ma s partnerom – hercom Ondrejom Kovaľom tak o mesiac dostane bračeka alebo sestričku. Pohlavie totiž obľúbená tvár z filmov a seriálov prezradiť odmietla. Pre týždenník Báječná žena Norisová prezradila aspoň termín pôrodu. Druhé dieťatko hereckej dvojice príde na svet koncom januára. Celá rodina žije neďaleko Bratislavy, kde si postavili krásny dom. Zrejme aj preto sa jej podarilo utajiť tehotenstvo tak dlho.

Minulý piatok sa však zúčastnila ako súťažiaca šou Milujem Slovensko a tam už očakávanie prírastku nedokázala zakryť. V zábavnej relácii sa objavil aj jej partner a dokonca aj sestra, tiež úspešná herečka Soňa Norisová, ktorá si vybudovala veľkú popularitu u našich západných susedov v Čechách. Norisová sa stane dvojnásobnou mamou po štyridsiatke, čo dnes nie je abolútne žiadnym prekvapením. Erika Judínyová porodila tesne pred päťdesiatkou, rekordmankou je však Monika Beňová, ktorej sa dcérka Lea prišla na svet v čase, kedy politička dosiahla vek 52 rokov.

Zuzana Norisová (druhá zprava) je tehotná
Zuzana Norisová (druhá zprava) je tehotná Foto: RTVS

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom