Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

To sa jej podarilo. Slovenská herečka dokázala utajiť tehotenstvo 8 mesiacov

Zuzana Norisová (prvá zprava) je tehotná
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Zuzana Norisová (prvá zprava) je tehotná Foto: RTVS
reklama:
reklama:

V slovenskom šoubiznise prebieha obrovská vlna tehotenstiev. V radostnom očakávaní sú napríklad moderátorka Diana Hágerová, Soňa Skoncová, či Alexandra Orviská. Zdá sa, že pandémia koronavírusu je naozaj bohatá na graviditu prominentných dám. Ani jednej sa však nepodarilo to, čo obľúbenej slovenskej herečke. 

Tá totiž dokázala niečo, čo sa nielen v slovenskom šoubiznise len tak nevidí. To, že bude dvojnásobnou mamou totiž dokázala utajiť neuveriteľných osem mesiacov. Až teraz prasklo, že hviezda markizáckych Mileniek, či filmu Šťastný Nový Rok Zuzana Norisová očakáva narodenie druhého dieťatka. Jej dcérka Júlia, ktorú ma s partnerom – hercom Ondrejom Kovaľom tak o mesiac dostane bračeka alebo sestričku. Pohlavie totiž obľúbená tvár z filmov a seriálov prezradiť odmietla. Pre týždenník Báječná žena Norisová prezradila aspoň termín pôrodu. Druhé dieťatko hereckej dvojice príde na svet koncom januára. Celá rodina žije neďaleko Bratislavy, kde si postavili krásny dom. Zrejme aj preto sa jej podarilo utajiť tehotenstvo tak dlho.

Minulý piatok sa však zúčastnila ako súťažiaca šou Milujem Slovensko a tam už očakávanie prírastku nedokázala zakryť. V zábavnej relácii sa objavil aj jej partner a dokonca aj sestra, tiež úspešná herečka Soňa Norisová, ktorá si vybudovala veľkú popularitu u našich západných susedov v Čechách. Norisová sa stane dvojnásobnou mamou po štyridsiatke, čo dnes nie je abolútne žiadnym prekvapením. Erika Judínyová porodila tesne pred päťdesiatkou, rekordmankou je však Monika Beňová, ktorej sa dcérka Lea prišla na svet v čase, kedy politička dosiahla vek 52 rokov.

Zuzana Norisová (druhá zprava) je tehotná
Zuzana Norisová (druhá zprava) je tehotnáFoto: RTVS
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 22. decembra 2020
reklama:
reklama:
reklama: