Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Určite by ste ju nespoznali. Takto dnes vyzerá Samara zo známeho hororu Kruh.

4490632 samara morgan ring.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
static9.comicvine.com
reklama:
reklama:

Pre milovníkov hororov je horor Kruh už akousi kultovou záležitosťou. No a či už tento žáner obľubujete alebo nie, zrejme poznáte ten desivý výjav čiernovlasého dievčaťa vyliezajúceho z televízora s jediným cieľom – vraždiť. Pamätáte si to malé dievčatko, ktoré známu Samaru stvárnilo? Dnes je z neho takáto kočka.

Pamätáte si na ten pocit, keď ste prvý raz videli tento horor, vypli ste telku a dúfali ste, že vám nezazvoní telefón alebo že sa zrazu sám od seba nezapne televízor? Ten paranoidný pocit, že by z telky vyšla skrútená čiernovlasá postava v nočnej košeli, nás pod zhliadnutí Kruhu prenasledoval ešte pekne dlho.

http://static9.comicvine.com/uploads/scale_super/11122/111223313/4490632-samara-morgan-ring.jpg
static9.comicvine.com

Malé dievčatko, ktoré skončilo v studni, si vo filme zahrala herečka Daveigh Chase, ktorá mala v čase nakrúcania 12 rokov, je dnes krásnou 26-ročnou mladou ženou.

Herečka sa síce preslávila úlohou Samary Morgan, no objavila sa v niekoľkých seriáloch a venuje sa aj dabingu. Dabovala napríklad dievčatko Lilo v rozprávke Lilo a Stich.

Spoznali by ste v nej čiernovlasé dievčatko?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 1. novembra 2016Zdroj www.usmagazine.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: