Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

3 hororové príbehy, ktoré sa skutočne stali

Scary Halloween pumpkins
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:

V dobe internetu sa skutočné hororové príbehy ľahko rozšíria medzi ľudí. Často sa pozmenia a niekedy dokonca pravda býva desivejšia ako tradovaná verzia. Niektoré príbehy sú strašidelnejšie a šokujúce ako v najhoršej nočnej more.

VOLANIE

Učiteľka Rita Maze z Montany volala najskôr svojmu manželovi. Bola udretá do hlavy a unesená z odpočívadla na diaľnici. Volala z kufra auta a netušila kam idú ani kto ju uniesol. Po niekoľkých zničujúcich hodinách Rita bola ešte stále v kontakte s manželom a s policajným dispečingom, ale jej signál stále slabol. Polícia ale nakoniec bola schopná zistiť smer auta a sledovať ho do Spokane vo Washingtone. Zrazu sa kontakt prerušil. Miestna polícia našla auto krátko po polnoci na parkovisku. Rita bola stále v kufri, bohužiaľ koroner už mohol skonštatovať len jej smrť.

BRITSKÉ PSYCHO

„Vždy som mal temné fantázie.“ Hovorí muž na videokazete. Porota na súde si teraz musí vypočuť, pozrieť a rozhodnúť o osude Rurika Juttinga. Rurik, vzdelaný britský bankár, opisuje ako prilákal do svojho luxusného apartmánu v Hong Kongu chudobné prostitútky. Na kazete hovorí o tom, ako ich niekedy len zneužil a niekedy prišlo aj na najhoršie. „Pred pár minútami som zavraždil túto ženu“ hovorí do kamery, ktorú namieri na mŕtve nahé telo na zemi. Tento muž hovorí o svojich samovražedných myšlienkach a vyjadruje aj svoje prianie vrátiť sa do Anglicka aby uniesol nejaké britské školáčky. Rozsudok nad týmto temným psychopatom ešte stále nebol vynesený.

DOVOLENKA

13-ročná Alana pokladala za výlet v lete 2014 za výbornú príležitosť na útek od problémov v rodine. Jej rodičia sa práve rozvádzali, ale to nebolo to najhoršie, čo sa mohlo stať. Jej matka, ktorá práve utopila svoju dvojročnú dcérku, teraz sekala Alane do zápästí a krku a kričala na ňu, aby zomrela rýchlo. Kým Alana krvácala, matka Jessica Smith proste opustila hotelovú izbu s dodatkom, aby za ňou Alana ešte zamkla dvere. Alanu objavil hotelový personál a zázračne prežila. Matku chytili krátko na to a postavili pred súd, kde dostala 30 rokov za mrežami.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 31. októbra 2016Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: