Hoci nemá peniaze, vytvoril si krásny vzťah so svojou dcérou. Pozrite sa, ako sa mu to podarilo

Zdieľať
Otec 1.jpg

Niektorí rodičia, hoci nie sú v dobrej finančnej situácii, by dali svojim deťom všetko. A aj keď je to v dnešnej dobe neuveriteľné, dá sa to aj bez peňazí. 

Zdrvený otec menom Matt Burke zdieľal príbeh o úžasnom vzťahu, ktorý si vytvoril so svojou dcérou čítaním série kníh Harry Potter. Nečakal však, aké to bude mať pokračovanie. Vo svojom príbehu Matt zdieľal veľa informácií o svojom živote. „Bolo veľa večerov, kedy som išiel spať bez večere, len aby sa ona mohla najesť,“ napísal.

Otec2 1.jpg

Napriek tomu, že nemohol Matt dcére kúpiť všetky základné potreby, nevzdával sa. Snaží sa tvrdo využiť jeho situáciu a byť dobrým otcom. Takže namiesto toho, aby šiel s jeho dcérou do obchodu a kupoval jej drahé hračky, trávili čas čítaním kníh.

Otec3 1.jpg

Ako zistil, jeho dcéra miluje Harryho Pottera a nemal teda inú možnosť, ako začať čítať. „Najskôr som bol trochu váhavý, aby som sa do toho zapojil, pretože aj v polovici 30. rokov sa mi zdá, že som na niektoré veci príliš cool,“ povedal. Ale keď začali čítať tieto knihy spolu, Matt nemohol skryť svoje vzrušenie.

Otec4 1.jpg

To najlepšie však ešte len prišlo. Po tom, čo si všimla jeho príbeh milá spisovateľka J.K Rowlingová, dala mu krásny dar – kompletnú sériu podpísaných kníh Harryho Pottera, aby mohol pokračovať v čítaní s dcérou. Tento druh konania rozžiaril srdce všetkých a Matt bol úplne ohromený. Toto je krásny príklad toho, že deti si netreba získavať za každú cenu peniazmi.

Otec5 1.jpg

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom