Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hoci nemá peniaze, vytvoril si krásny vzťah so svojou dcérou. Pozrite sa, ako sa mu to podarilo

Otec 1.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
twitter.com
reklama:
reklama:

Niektorí rodičia, hoci nie sú v dobrej finančnej situácii, by dali svojim deťom všetko. A aj keď je to v dnešnej dobe neuveriteľné, dá sa to aj bez peňazí. 

Zdrvený otec menom Matt Burke zdieľal príbeh o úžasnom vzťahu, ktorý si vytvoril so svojou dcérou čítaním série kníh Harry Potter. Nečakal však, aké to bude mať pokračovanie. Vo svojom príbehu Matt zdieľal veľa informácií o svojom živote. „Bolo veľa večerov, kedy som išiel spať bez večere, len aby sa ona mohla najesť,“ napísal.

Otec2 1.jpg
twitter.com

Napriek tomu, že nemohol Matt dcére kúpiť všetky základné potreby, nevzdával sa. Snaží sa tvrdo využiť jeho situáciu a byť dobrým otcom. Takže namiesto toho, aby šiel s jeho dcérou do obchodu a kupoval jej drahé hračky, trávili čas čítaním kníh.

Otec3 1.jpg
Foto: www.imgur.com

Ako zistil, jeho dcéra miluje Harryho Pottera a nemal teda inú možnosť, ako začať čítať. „Najskôr som bol trochu váhavý, aby som sa do toho zapojil, pretože aj v polovici 30. rokov sa mi zdá, že som na niektoré veci príliš cool,“ povedal. Ale keď začali čítať tieto knihy spolu, Matt nemohol skryť svoje vzrušenie.

Otec4 1.jpg
twitter.com

To najlepšie však ešte len prišlo. Po tom, čo si všimla jeho príbeh milá spisovateľka J.K Rowlingová, dala mu krásny dar – kompletnú sériu podpísaných kníh Harryho Pottera, aby mohol pokračovať v čítaní s dcérou. Tento druh konania rozžiaril srdce všetkých a Matt bol úplne ohromený. Toto je krásny príklad toho, že deti si netreba získavať za každú cenu peniazmi.

Otec5 1.jpg
twitter.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 15. júna 2018Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: