Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Muž dal manželke na výber: Buď ja alebo tie psy! Čo myslíte, že si vybrala?

Husband asked to choose he or the dogsthe choice was made and she did not regret 5b1e32314bcd7__700.jpg
9
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com
reklama:
reklama:

Žena sa doma starala už o 30 psov. Jej manželovi došla trpezlivosť, preto jej dal ultimátum: „Buď ja alebo tie psy!“ Čo si myslíte, pre koho sa rozhodla? 

53-ročný Mike Haslam a jeho manželka 49-ročná Liz sú spolu už 25 rokov. Mike dal však po rokoch Liz veľmi nezvyčajné ultimátum, nech si vyberie medzi ním a jej miláčikmi. Liz, ktorá dokazuje, že svojich psov bezpodmienečne miluje, si bez váhania vybrala svojich bulteriérov.

Psy1.jpg
Foto: www.imgur.com

Keďže Liz pochádza zo skutočne zvieratami posadnutej rodiny (jej matka chovala teriéra a jej otec prevádzkoval spoločnosť na výrobu potravín pre zvieratá), jej odpoveď nebola nečakaná. „Myslela som, že po 25 rokoch by mal vedieť, že sa nevzdám psov“, povedala Liz. „Môj manžel povedal: „Buď ja alebo psy“. Odvtedy som ho nevidela ani o ňom nepočula. Povedal mi, že odchádza a vyriešil si iné ubytovanie, zobral si svoje tašky a odišiel.“

Psy2.jpg
Foto: www.imgur.com

Mike a Liz sa stretli, keď mala len 16 rokov, a potom sa zobrali v roku 1991. Po tom, čo sa rodina presťahovala na statok s veľkým pozemkom, Liz sa rozhodla začať podnikať v chovateľskej stanici. Tiež založila spoločnosť BedforBullies, charitu, ktorá sa zaoberá darcovstvom a berie bulteriérov. Potom začala podporovať aj psy, ktoré majú často zdravotné problémy.

Psy3.jpg
Foto: www.imgur.com

V súčasnosti Liz podporuje 30 zachránených psov a mnohé z nich majú veľmi zložité potreby – päť je hluchých, dva majú len jedno oko. Niektorí z nich sú bývalí bojovníci, jeden trpí poškodením mozgu a inými poruchami. Vyžadujú si neustálu starostlivosť a Liz pripúšťa, že zvyčajne trávi okolo 18 hodín denne pomáhaním týmto zvieratám.

Psy4.jpg
Foto: www.imgur.com

„Pri tejto práci nemôžem mať voľný deň,“ povedala. „Nemôžem ísť ani na dovolenku. A nemôžem sa len otočiť a povedať, že už to neurobím, je to moja zodpovednosť, vzala som si psy a nemôžem sa jednoducho zastaviť.

Psy5.jpg
Foto: www.imgur.com

Hoci je jej obchod úspešný, nepokrýva všetky náklady. Liz podporuje toľko psov, ale jej prenajímateľ teraz trvá na tom, že sa musí vysťahovať počas jedného roka, a preto hľadá nový domov. „Nie je to smutné. Rozhodla som sa to urobiť. Milujem to.“

Psy6.jpg
www.facebook.com
Psy7.jpg
www.facebook.com
Psy9.jpg
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 12. júna 2018Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: