Najsexi fotka slovenskej speváčky: Ale veď ona je úplne nahá!

Zdieľať
Dominika Mirgová išla donaha
Dominika Mirgová išla donaha Foto: Lenka Imrichová

Slovenská speváčka a bývalá účastníčka speváckej šou SuperStar Dominika Mirgová je čoraz odvážnejšia. Z mladého, kedysi kyprého a nevinného dievčaťa sa za posledné roky premenila na poriadnu dračicu a odhaľuje čoraz viac. A keďže o chvíľu vydáva nový album, svojich sledovateľov na sociálnej sieti zásobuje svojimi zábermi momentálne častejšie. Tým posledným však vyrazila všetkým dych. 

Mirgová totiž zverejnila zrejme najsexi záber svojej kariéry. Je na ňom úplne nahá a svoje intímne partie si zakrýva naozaj veľmi rafinovane, na jej chrbte je jej fenka dalmantínca menom Milly, ktorého si nedávno zaobstarala. Veľa fantázie svojim fanúšikom však mladá mamina 5 ročného Peťka nedáva. „Stále sa ma ľudia pýtajú na druhé dieťa, tak tu je. Ďakujem, ďalšie neprosím aspoň je doma kopec srandy v týchto ťažkých časoch. Majte pekný týždeň,“ napísala k snímke speváčka. Samozrejme v komentoch sa objavilo množstvo pochvalných správ, ktoré odvahu Mirgovej ocenili, no druhá skupinka ľudí jej správanie nedokáže prekusnúť a poriadne jej to v ich slovách dali pocítiť. Speváčka pritom za posledné dva roky prešla obrovskou premenou. Najskôr drasticky schudla a dnes sa môže popýšiť doslova modelkovskými mierami a následne si nechala po pôrode upraviť prsia.

Tie pritom tajila takmer rok a s pravdou vyšla na svetlo sveta až v lete tohto roka. „Okay. Asi je najvyšší čas. Chcem, nech to máte pravdivo odo mňa, kým čoskoro Slovensko pohltia médiá a bulvárne články, ktoré by možno nemuseli byť pravdivé. Som mama, ktorá oddojčila nejaký ten čas, prešla dosť veľkou zmenou hmotnosti, žena a interpretka, ktorá sa chcela cítiť jednoducho lepšie. ÁNO, mám upravené prsia, už skoro 9 mesiacov. Chcela som, aby to pre mňa nepôsobilo vulgárne a aby to nebolo to prvé, čo si na mne človek všimne,“ napísala vtedy na margo svojej plastiky. Okrem toho je pri pohľade na ňu zrejme, že pravidelne navštevuje komzmetický salón, niektorí jej už vyčítajú, že je až príliš vyumelkovaná. Mirgová si však z toho ťažkú hlavu nerobí a už horlivo pripravuje vydanie svojho nového CD, ktoré musela presunúť z apríla tohto roka.

Dominika Mirgová
Dominika Mirgová Foto: Lenka Imrichová

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom