Chlapec zbožňuje psíkov a vďaka svojej vášni sa stal hitom internetu. Preslávili ho tieto fotografie

Zdieľať
Chlapec.jpg

„Volám sa Gideon. Som 9-ročný chlapec, ktorý sa veľmi rád mazná so psíkmi. Na Twitteri mám fotografie psov, s ktorými som sa mohol zoznámiť, pohrať a pomaznať.“

Niektorí z nás majú v živote naozaj veľké ciele a sny. Avšak, tento chlapec túži len po jednom. Pohladkať a pomaznať sa s čo najväčším počtom psíkov. Jeho vášeň ho preslávila len pred pár dňami, keď začal svoje fotografie so psíkmi zverejňovať na Twitteri.

Chlapec1.jpg

Gideon si tento profil založil len v apríli a už za mesiac získal viac ako 50-tisíc fanúšikov. Už teraz sa môže pochváliť viac ako 300 fotografiami so štvornohými miláčikmi.

Chlapec2.jpg

Túto „misiu“ začal dokumentovať v roku 2016 na svojom blogu „Pet That Dog“, ten ho však nepreslávil. Stalo sa tak až vtedy, keď sa pripojil k Twitteru.

Chlapec3.jpg

Chlapcoví fanúšikovia pozerajú nielen fotografie tohto malého milovníka psíkov, ale čítajú aj jeho popisy. Každému psovi je daný fotografický profil s vekom, plemenom a nepredvídateľným osobnostným popisom. Gideon spomeul na svojej internetovej stránke, že jeho obľúbeným psím plemenom je Chihuahua a že je dokonca členom fan klubu Chihuahua.

Chlapec4.jpg

Pozrite sa aj vy na Gideona a niekoľko jeho rozkošných nových chlpatých priateľov.  

Chlapec5.jpg
Chlapec6.jpg
Chlapec7.jpg
Chlapec8.jpg
Chlapec9.jpg
Chlapec10.jpg
Chlapec11.jpg
Chlapec12.jpg

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom