Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Standing ovation, slzy v očiach a nakoniec zlatý bzučiak! Emotívne vystúpenie chlapca, ktoré vás chytí za srdce!

Befunky collage 5.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

V šou Československo má talent môžeme vidieť mnoho talentov. Vystúpenie tohto 12-ročného chlapca však dostalo všetkých.

Ako sme sa dozvedeli, chlapec menom Christiyan Mitkov pochádza z chudobnej časti Bulharska. S rodinou sa presťahoval do Čiech kvôli práci a lepšiemu životu. Keďže miluje spievanie a sám sa v ňom snaží zdokonaľovať, rozhodol sa pre vystúpenie v talentovej šou.

Clapec2.jpg
www.youtube.com

Všetci boli prekvapení, akú ťažkú skladbu si vybral (I have nothing od Whitney Houston), no ešte viac po tom, ako začal spievať. Jeho čistý a nevinný hlas dostal naozaj každého. Slzy v očiach mala dokonca aj porota a od dojatia len ťažko hľadala tie správne slová.

Porota2.jpg
www.youtube.com

Po tom, čo Jaro Slávik, Marta Jandová a Diana Mórová dali Christiyanovi postupujúce „áno“, prišiel na rad Jakub Prachař. Ten sa zmohol len na pár slov: „Pán Mitkov, no. Budete sa ešte musieť zastaviť“, a zrazu na prekvapenie všetkých stlačil zlatého bzučiaka a tak poslal chlapca priamo do finále.

Porota3.jpg
Foto: www.imgur.com

Slzy v očiach mala v tom momente takmer celá porota, chlapec, jeho rodičia v zákulisí a väčšina divákov nielen priamo v Kolibe, ale aj doma pred obrazovkami. Ak ste prepásli vystúpenie šikovného Christiyana, určite si ho pozrite teraz. Myslíte si, že to bol výkon hodný zlatého bzučiaka?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 6. septembra 2018Zdroj joj.sk © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: