Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Najšokujúcejšie vystúpenie v Talente! To, čo urobila táto súťažiaca nezvládla ani porota

Šokujúce vystúpenie v jojkárskom Talente
7
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: TV JOJ
reklama:
reklama:

Toto porota jojkárskej šou Česko Slovensko má talent poriadne dlho nezažila. Pri pohľade na toto vystúpenie sa im totiž takmer dviháli žalúdky a odvracali zrak od pódia, kde vystupovala The Mysterious Crew. Hlavnou aktérkou bola Alexia Doll, ktorá je pôvodom zo Španielska. To, čo však prišlo, zrejme nečakal ani jeden zo štvorice porotcov.

Alexia je fakírka, ktorej pri vystúpeniach pomáha jej manžel Martin z Argentíny. Spoločne žijú v Španielsku, kde sa živia aj tým, čo predviedli práve v šou Česko Slovensko má talent. Dá sa povedať, že ide o niečo medzi umením a extrémom. Keď však videla porota aj diváci, čo dvojica na pódiu stvára, naozaj sa im nielenže dvíhali žalúdky ale aj tepová frekvencia. Išlo napríklad o pichanie si ihiel a nožníc do nosa, na uši si zavesila ťažké závažie a točila sa s ním. Vtedy tuhla krv v žilách aj tomu najdrsnejšiemu porotcovi. „Páči sa mi, že idete z pohľadu indickej kultúry. Asi je pre nášho človeka toto nekomfortné, lebo my neradi prekračujeme hranice. Ale pre mňa bravó,“ povedal zmierlivo Jaro Slávik.

Šokujúce vystúpenie v jojkárskom Talente
Foto: TV JOJ

Sama Alexia povedala, že naše telo má toľko limitov, koľko mu nastavíme a že ona rada zisťuje, koľko vydrží to jej vďaka kontrole mysle a adrenalínu. Dokonca bez okolkov Slávikovi priznala, že to je nebezpečné. To najhoršie však príde, keď sa začne prepichovať. A prečo to vlastne všetko robí? „Toto je cesta ku šťastiu. Telo, keď je vystavené bolesti, produkuje adrenalín a ten produkuje endorfíny, čo ma robí šťastnou,“ povedala Alexia. Či sa však dostane do ďalšieho kola je otázne. S pochopením sa totiž nestretla ani u ďalšej z porotkyne. „Nemyslím si, že toto patrí do talentovej súťaže, ale som rada, že ukazujete túto starú kultúru,“ povedala Marta Jandová. Ako nakoniec dopadnú uvidíte už v sobotu o 20:00🕛 na Jojke.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

reklama:
reklama:
reklama: