5 osobností, ktorým život zničila sláva a drogy

Zdieľať
Befunky collage 3 ko pia 2.jpg

Veľa ľudí túži po sláve či peniazoch a snaží sa pre to urobiť čokoľvek, len aby sa im to podarilo. No peniaze a sláva nie sú všetko a my sme dnes vybrali 5 svetových osobností, ktorí svoju slávu jednoducho nezvládli a podľahli drogám. Čo hovoríte na to, ako dopadli?

Lindsay Lohan

Táto americká herečka začala kariéru už v tínedžerskom veku, čo je dosť uškodilo. Slávu sa jej nepodarilo zvládnuť a tak prepadla bujarým večierkom plných alkoholu a drog. Napriek tomu, že absolvovala už viacero liečení, tejto svojej nálepky sa nevie akosi zbaviť. Ktovie či si ešte vôbec niekedy zahrá.

Img_2202.jpg

Macaulay Culkin

Tento americký herec, ktorý je známy predovšetkým zo série filmov Sám doma, kde si zahral hlavnú postavu. Sláva, ktorá s úspechmi filmov prišla, však narobila mladému hercovi veľké problémy. Dnes sa síce tvári, že je to už za ním, no drogy a alkohol boli jeho súčasťou dlhé roky. Veríme, že sa mu podarí dostať sa z toho.

Img_2203.jpg

Kate Moss

Táto modelka, ktorej sa darilo od úplného začiatku kariéry však slávu akosi neuniesla a jej obľúbenou diétou bolo šampanské, vodka, káva, cigarery a neskôr aj kokaín. Po tomto hroznom období sa jej však podarilo pozbierať a dostať sa opäť na výslnie.

Img_2204.jpg

Charlie Sheen

Jeden z najznámejších komediálnych hercov, ktorý sa preslávil predovšetkým hlavnou postavou v seriáli Dva a pol chlapa. Avšak to, že sa mu darilo za jednu časť seriálu zarobiť aj milión dolárov spôsobilo, že prepadol alkoholu, večierkom, kde striedal ženu za ženou. Dnes je vraj nakazený vírusom HIV.

Img_2206.jpg

Amy Winehouse

Táto skvelá a predovšetkým mladá speváčka, ktorá mala na konte niekoľko neuveriteľných hitov a mala naozaj zlato v hrdle jednoducho nezvládla slávu. Podľahla drogám, a dopadlo to bohužiaľ až tak, že sa upila k smrti.

Img_2207.jpg

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom