Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

5-ročná Mia bola označená za vychádzajúcu hviezdu vďaka jej chutným vlasom

Befunky collage 13.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Toto malé dievčatko baví internet a už si podmanilo desaťtisíce ľudí. Stačí jeden pohľad naň a hneď je jasné, prečo tomu tak je. 

5-ročná Mia Aflalo z Tel Avivu bola označená za vychádzajúcu hviezdu kvôli jej chutným vlasom. Malá modelka údajne pracovala už aj pre britský Vogue. Najlepší kaderník Sagi Dahari veľmi vychválil mladú slečnu.

Päťročná dievčina baví internet kvôli svojim dlhým krásnym vlasom, vďaka čomu má na Instagrame viac ako 50-tisíc fanúšikov. Ich počet stále rastie.

Jej mladý nevinný pohľad je doplnený o krásne zelené oči a veselý úsmev, ktorým si podmaňuje fanúšikov z celého sveta. Izraelský kaderník Sagi Dahari údajne pomohol urobiť z Mie vychádzajúcu hviezdu a jej fotografie sa dokonca objavili na britskej webovej stránke Vogue.

Podľa špičkového stylistu je s Miou veľmi jednoduché pracovať. Nikdy sa nesťažuje ani neháda, radšej trpezlivo čaká a na všetkých sa usmieva. V skutočnosti bol Dahari tak ohromený malou modelkou, že ju teraz nazýva „princezná Mia“.

Samozrejme, každá minca má dve strany, a aj pri malej Mii sa ľudia rozdelili na dva tábory. Zatiaľ, čo mnohí boli ohromení pôsobivým dievčatkom, niektorí si myslia, že je nevhodné, aby sa v takom mladom veku dostávala do pozornosti médií. Preto sa našli aj nenávistné komentáre na stranu matky.

Napríklad, jeden komentujúci napísal: „Nie sú to len priatelia, na ktorých chcete zapôsobiť na Instagrame, všade sú zlí ľudia. Ohrozuješ jej život, rovnako ako jej súčasné a budúce duševné zdravie.“ Alebo: „Keby som mala dcéru, v žiadnom prípade by som ju nenechala vyzerať takto.“

Avšak, komentáre, ktoré potešili viacerých, zneli: „Ohromujúca malá dáma!“„Aká krásna dievčina je z nej!“ …“Pozrite, koľko vlasov má toto malé dievčatko, je krásne!“….Jedna žena dokonca zavtipkovala: „Teraz sa nenávidím o niečo viac, pretože ​​som videla 5-ročné dieťatko s viac vlasmi na hlave, než mám ja“.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 30. augusta 2018Zdroj www.dailymail.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: