Žena si dala upraviť fotografie, aby na nich bola so svojím anjelikom. Na povrch však vyšla šokujúca pravda

Zdieľať
Befunky collage 7.jpg

Malé dievčatko malo vraj zomrieť po tom, ako zjedla pokazený banán. To bola verzia jej matky pre políciu. Pravda bola však úplne iná a veľmi šokujúca. 

Jeanie Ditty bola mladou vojačkou v americkej armáde. Žila s priateľom a mali spoločnú dcérku Macy. Keď mala však dva roky, nečakane zomrela. Jaenie povedala polícii, že sa jej to stalo po tom, ako zjedla pokazený banán.

Macy.jpg

O mesiac neskôr sa žena rozhodla, že si spraví fotografie na pamiatku malého anjelika. Zohnala si teda profesionálnu fotografku, strávili spolu deň na cintoríne, kde bolo dievčatko pochované a urobili niekoľko záberov. Tie následne fotografka upravila vo photoshope, aby to vyzeralo tak, že na fotkách je dievčatko s mamou, ktoré vyzerá ako anjelik.

Macy1.jpg

Fotografka vytvorila tieto zábery pre Jeanie úplne zadarmo a naozaj veľmi precízne. Vyzerá to, akoby bola malá Macy naozaj na fotkách pri svojej mame. Tieto krásne, no zároveň smutné fotografie sa stali okamžite virálnymi. Dotkli sa tisícok ľudí, ktorí matku podporovali a dokonca jej ponúkli finančnú pomoc na pohrebné náklady.

Macy2.jpg

Ale to, čo verejnosť dovtedy nevedela, bola skutočná príčina smrti malej Macy. Na povrch totiž vyšla šokujúca pravda. Polícia od začiatku podozrievala zo smrti malého dievčatka práve jej matku. Orgány nakoniec uviedli, že jej priateľ jej pomohol spáchať a zakrývať zločin s komplikovaným a úplne falošným príbehom.

Macy3.jpg

Obaja boli obvinení z trestného činu zločinu z vraždy prvého stupňa. Následne sa verejnosť spojila a vytvorila na Facebooku stránku „Justice for Macy“, ktorá slúži na zdieľanie pravdy o tomto vzácnom dievčatku a zvyšovaní povedomia o prevencii zneužívania detí.

Bez nazvu.jpg

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom