Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena s rakovinou sa vydala za svoju lásku v nemocnici. Niekoľko hodín po svadbe však zomrela

Befunky collage 4.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Život sa s nami niekedy naozaj zahráva. Bohužiaľ, človek si chorobu nevyberie a nikdy nevie, čo ho čaká. Tento príbeh je skutočne smutný, no zaujal tisícky ľudí.

 

Heather Mosher a jej priateľ David sa zoznámili na tanečnom kurze v roku 2015. Okamžite si padli do oka a bol z nich zaľúbený párik. David sa rozhodol, že Heather o rok neskôr, presnejšie 23.decembra 2016, požiada o ruku. Čo však nečakali, mladej žene bola diagnostikovaná práve v tento deň rakovina.

David si však povedal, že prekoná túto správu a nakoniec bol párik zasnúbený. Napriek operáciám a chemoterapii sa však stav Heather vôbec nelepšil. Ubiehali dni, týždne, mesiace. Musela byť hospitalizovaná v nemocnici. Nakoniec si spolu s Davidom určili dátum ich svadby na 30.decembra 2017. Lekári však kvôli jej stavu naliehali, aby tak urobili skôr.

Ich svadba sa konala nakoniec 22.decembra. Rodina pomohla Heather obliecť sa do svadobných šiat a nasadiť parochňu. Sama bola totiž napojená na prístroje. Svoje áno si povedali v kaplnke nemocnice St. Francis v Hartforde.

31-ročná školská psychologička však na druhý deň zomrela. David povedal, že niektoré z jej posledných slov, boli práve jej manželské sľuby. „Bolo to neskutočné, pretože by som vymenil všetky sľuby na svete za jej život.“ Jej pohreb sa nakoniec konal v sobotu, kedy pôvodne plánovali svadbu.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 3. januára 2018Zdroj www.foxla.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: