Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

5 rokov po nehode: Prominentná doktorka Pallová si užíva luxus, obeť jej nehody má zničený život

Alena Pallová
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Alena Pallová Foto: www.instagram.com
reklama:
reklama:

Presne päť rokov uplynulo od autonehody prominentnej lekárky Aleny Pallovej, ktorá počas Vianoc v roku 2014 narazila svojim luxusným bavorákom do auta Martiny. Tá skončila v nemocnici a musela podstúpiť niekoľko operácií. Lekári doslova bojovali o jej život, no trvalých následkov sa nezbaví do konca života. Ako je na tom dnes?

Pallovej sa pritom nič nestalo a jej trest za to, že prešla na červenú bol dva roky s podmienečným odkladom troch rokov a zákaz šoférovať na 5 rokov. Dnes si už opäť užíva okázalý život, ktorý veselo prezentuje na sociálnych sieťach. Nechýbajú luxusné dovolenky, drahé oblečenie, či večierky s jej celeberitnámi kamarátkami. Za to Martina od nehody nepracuje, chodí o paličke a jej život už nikdy nebude ako predtým. „Nezmenilo sa nič. Všetko je po starom. Darí sa jej v podstate rovnako. Musí si pomáhať paličkou, stále je doma, lebo zdravotné problémy pretrvávajú. Stále je to jedno a to isté. Problémy má s hlavou. Veľmi ju bolieva. Stále. To sú príčiny, následky poškodenia a nehody. Nepracuje a už nikdy ani nebude. Poškodenie je také, že má trvalý invalidný dôchodok, a to sa nezlepší. Stále to bude na tom istom,“ povedala pre denník Plus JEDEN DEŇ jej sestra Henrieta.

Samotná Pallová síce žije bežným životom, akým žila aj pred nehodou, no podľa slov Henriety sa o stav jej sestry občas zaujíma. „Ale hej, sporadicky sa opýta, ako sa cíti, ako sa má,“ pokračovala sestra zranenej Martiny. Rovnako tak problémom nie sú peniaze. Ak by totiž Pallovú o ne požiadali, určite by im nemala problém ich vyplatiť, oni to však od nej nechcú. „Odpustiť? To sa nedá. Nikto jej nikdy v živote neodpustí. Takáto vec sa nedá odpustiť. V živote jej nikto normálny nemôže odpustiť. Ona zničila všetkým život. Celej rodine, lebo ona si žije stále ďalej a my už nie,“ dodala Henrieta.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 20. decembra 2019
reklama:
reklama:
reklama: