Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Miss „bordel“ 2019: Známa Slovenka na to kašle, vo vlaku po sebe nechala takúto spúšť

Karolína Chomisteková
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Karolína Chomisteková Foto: SITA
reklama:
reklama:

S korunkou krásy Miss Slovensko vám zrejme nejaký ten sedliacky rozum a základné návyky slušnosti k výhram zrejme nepridajú. Dôkazom je aj víťazka súťaže krásy z roku 2013 Karolína Chomisteková, ktorá má pravdepodobne obe ruky ľavé. Ako inak si vysvetliť, že nebola schopná pozbierať po sebe pár odpadkov, ktoré nechala vo vlaku cestou z metropoly východu?

To, že ide o Chomistekovú nevedel ani bývalý moderátor Markízy Noro Meszároš, ktorý náhodne Chomistekovú odfotil a zverejnil na sociálnej sieti. Cestoval s ňou totiž z Košíc, Chomisteková vystúpila v Ružomberku. Kráľovná krásy však nepochopila, že ku korunke nedostane poddaných a osobných upratovačov. Jednoducho je iba príliš veľká pani, aby si po sebe tých pár kusov odpadkov odpratala. Veď na čo, keď to za ňu urobia druhí cestujúci, čo po nej nastúpia, alebo zamestnanci železníc.

Meszároša jej chovanie poriadne dvihlo zo stoličky. „Ak náhodou poznáte toto dievčatko (tuším nejaká modelka), ktoré sa dnes nevedelo rozhodnúť, či ukáže kabelku značky CC, alebo taštičku LV (mala totiž obe naraz – nech všetci vidia!!!), že ten bordel po sebe treba odpratať do „značkového koša“ pod sedadlom, alebo značkového plastového vreca na chodbe. Po nej tam totiž prišli ďalší cestujúci, ktorí chcú mať čisto,“ napísal k fotke, na ktorej je Chomisteková jasne spoznateľná. Nuž, nie nadarmo sa hovorí o misskách, že sú síce krásne, no nie dvakrát múdre. A samotná exšéfka tejto súťaže svojim chovaním dáva takýmto poverám iba za pravdu.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 18. decembra 2019
reklama:
reklama:
reklama: