Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

5 romantických miest na Slovensku, kde aj obyčajná prechádzka stojí za to

Sni mka obrazovky 2018 08 04 oa12.01.08.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Na Slovensku je možné nájsť veľa krásnych a jedinečných miest, ktorých atmosféra je doslova romantická či rozprávková. Vybrali sme niekoľko tipov na romantické prechádzky.

Prechádzka po Banskej Štiavnici

Mesto Banská Štiavnica patrí podľa veľa ľudí k tým najkrajším a najromantickejším miestam na Slovensku. Krásne malé uličky a jedinečné pamiatky vytvárajú v meste naozaj jedinečnú atmosféru.

Prechádzka po Bojniciach

V Bojniciach sa nachádza Bojnický zámok, ktorý patrí k tým najkrajším zámkom u nás. Súhlasíte? Toto mesto je ako stvorené na romantickú prechádzku.

Prechádzka k Tomašovskému výhľadu

Tomašovský výhľad patrí k tým najnavštevovanejším miestam Slovenského raja. Krásny výhľad na okolie a Tatry stojí noazaj za to.

Prechádzka po Bobrej hrádzi

Bobria hrádza je drevený most, ktorý sa nachádza v obci Kuchyňa na západe Slovenska. Napriek tomu, že v súčasnosti je tento most sčasti zničený, tak sa oplatí ísť na toto miesto poprechádzať.

Prechádzka po skanzene vo Svidníku

Na Slovensku máme celkom veľa skanzenov, ktoré nám ukazujú a približujú ako kedysi žili ľudia na našom území. A aj takéto miesta sú ako stvorené na romantické prechádzky.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 6. augusta 2018Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: