7 skutočne bizarných zločinov, ktoré nepochopíte

Zdieľať
Thinkstockphotos 512909276.jpg

Ľudia dokážu robiť divné veci, aby ukojili svoje bizarné chúťky alebo sa dostali k peniazom. Nejde o najnásilnejších páchateľov v histórii zločinu, ale aj tak sú ich činy zvláštne a zarážajúce.

1. Prepadnutý blondínkami

Olmera Moralesa prepadli v roku 2008 počas jazdy na bicykli. Zastavilo ho 5 blondínok hore bez, na sebe mali iba montérske nohavice a z peňaženky mu zobrali 100 dolárov. Nikto nebol zatknutý, pretože polícia nemohla na základe Moralesovho opisu nikoho nájsť. Ktohovie, ako páchateľky popísal. Asi neuviedol ani správnu farbu očí…

Giphy 13.gif

2. Lupič na vozíku

V tom istom roku 71-ročný Peter Barry Lawrence vykradol banku a odniesol si 2000 dolárov. Keďže však bol na invalidnom vozíku, polícia ho dlho nenaháňala. Neskôr dôchodca uviedol, že sa chcel dať zavrieť kvôli lekárskej starostlivosti, ktorú vo väzení zadarmo dostane.

Giphy 1 5.gif

3. Šialený vrah

Raymond “Rattlesnake” bol holič v Los Angeles majúci za manželku Mariu Busch, ktorá otehotnela. Rozhodli sa pre potrat a šialený Raymond v tom uvidel šancu ako sa manželky zbaviť. S kamarátom, ktorý sa vydával za doktora, presvedčili Máriu na lacný a bezbolestný spôsob potratu: prikázali je postaviť sa do krabice s dvoma štrkáčmi. Mária však prežila, a tak ju nakoniec utopil vo vani a telo zaniesol k rybníku, kde ho polícia aj našla. Polícia prípad uzavrela ako nehodu a muži si rozdelili 14- tisíc dolárov z jej poistky. Neskôr ho však zatkli pre iný zločin a zistilo sa, že Raymond zavraždil aj svoju prvú manželku a dokonca aj synovca. Dostal trest smrti obesením. Podľa svedkov trvalo nekonečných 10 minút, kým zomrel.

Giphy 2 5.gif

4. Zlodej figurín

Väčšina ľudí obdivuje na figuríne šaty. Avšak Ronald A. Dotson miluje samotné figuríny. Dokonca natoľko, že už bol viac krát zatknutý potom, čo ho polícia pristihla ako s figurínou uteká z obchodu.

Giphy 3 5.gif

5. Hotelový vlamač

Vinod Adhikary má tiež veľmi zaujímavé chúťky. Trpí totiž neukojiteľnou potrebou vlámať sa do hotelovej izby. To by sa ešte dalo pochopiť, avšak Vinod nemá potrebu niečo ukradnúť, stačí mu, keď si môže z cudzej izby objednať donáškovú službu…

Giphy 4 5.gif

6. Zlodej nafukovačiek

No a taký Edwin Tobergta Hamilton zo štátu Ohio miluje kradnúť. Nafukovačky. Najlepšie ružové. A potom ich znásilniť. Na verejnosti. Nie je známe, či poškodení svoje nafukovačky potom vyhodili. Dúfame, že áno.

Giphy 5 4.gif

7. Milovník autobusov

Darius McCollum z New Yorku sa už ako malý chlapec zbláznil do autobusov a vagónov metra, avšak nikdy nedostal k tomu zodpovedajúcu prácu. Namiesto toho ho už 29-krát zatkli za pokus o krádež autobusu, alebo vlámanie sa do vagónu. Vo väzení už strávil dohromady 16 rokov, avšak akonáhle sa dostane na slobodu, ťahá ho to zasa do metra…

Giphy 6 3.gif

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom