Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

8 filmov o cestovaní v čase, ktoré treba vidieť

Navrat do buducnosti youtube.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Zmenili by ste minulosť, keby ste mohli cestovať v čase? A dá sa to vôbec? Milovníci filmov s touto tematikou poznajú termín motýlí efekt. Aj malá zmena môže mať často neuveriteľné dôsledky.

Looper

Trauma v minulosti môže mať ničivé následky na budúcnosť. Nájomný vrah, ktorý cestuje v čase, má za úlohu zabiť staršiu verziu svojho ja. Dokáže to urobiť? Aké to bude mať následky?

12 opíc

Bruce Willis veľmi rád cestuje v čase. V tomto filme chce zabrániť epidémii, pri ktorej by zomreli milióny ľudí. Ak viete, čo sa ide stať, dokážete tomu zabrániť? Zvlášť ak ste obeťou?

Terminátor

Túto sci-fi klasiku by ste už mali mať dávno pozretú. Schwarzenegger hrá robota-vraha, ktorý je poslaný do minulosti, aby zabil Sarah Connorovú a zabránil, aby sa jej narodil syn, ktorý sa v budúcnosti stane vodcom ľudí v boji proti strojom. Odboj poslal do minulosti muža, ktorý má tomu zabrániť.

Zdrojový kód

Muž vo vlaku prežíva znova a znova tragickú nehodu. Snaží sa zistiť zdroj tejto udalosti pred tým, ako sa to stane znova. Ako dokáže cestovať späť v čase a kto ho využíva, aby zistil, čo potrebuje?

Dom pri jazere

Vďaka schránke dvaja majitelia toho istého domu komunikujú v priestore a čase. Dve stratené duše sa zúfalo hľadajú navzájom, každý z nich žije v rovnakom dome pri jazere, len v rôznych časových obdobiach.

Interstellar

Známy, avšak na pochopenie neľahký film by ste určite nemali obchádzať. Komunikácia v priestore a čase medzi otcom a dcérou, snaha zachrániť planétu vydaním sa ku hviezdam vás zaujme.

Návrat do budúcnosti

Klasika z 80. rokov patrí k najobľúbenejším filmom o cestovaní v čase. Marty McFly sa vydáva do minulosti, kde stretne svojich rodičov ešte pred tým, ako sa dajú dokopy. Všetko sa komplikuje, keď sa matka namiesto do otca zahľadí do syna.

Safety Not Guaranteed

Traja muži reagujú na inzerát, v ktorom chlapík hľadá niekoho, kto ho bude sprevádzať na ceste v čase. Musí mať vlastnú zbraň a bezpečnosť nie je zaručená.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor jkDátum 18. júna 2018Zdroj www.rd.com © Najky.sk
K téme
reklama:
reklama:
reklama: