Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

12 fascinujúcich filmov o láske

Duch youtube.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com

Filmov o láske je neuveriteľne veľa a každý rok pribúdajú nové. Je to pravdepodobne preto, že takéto príbehy rezonujú, publikum sa k nim vždy rado vracia. Každý totiž aspoň raz za život zažil tento nádherný, komplikovaný pocit.

50x a stále po prvý raz

Henry Roth sa zamiluje do očarujúcej Lucy. Napriek niekoľkým menším nedorozumeniam sa tento Romeo pokúsi získať jej srdce. Každý deň sa stretávajú akoby nanovo a sú šťastní a istí, že láska bude trvať večne. Kvôli nehode stratila Lucy krátkodobú pamäť a po každom zobudení si na predchádzajúce zážitky nepamätá.

Pretty Woman

Rozvedený 41-ročný milionár Edward Lewis sa stretne s prostitútkou Vivian priamo uprostred Hollywood Boulevard a ponúkne jej peniaze za niekoľko nocí strávených s ňou. Toto stretnutie zmení ich život navždy. Romantický príbeh sa dotkne aj tohto najchladnejšieho srdca.

Láska

Georges a Anne sú osemdesiatnici a ich manželstvo je skvelé. Jedného dňa však Anne utrpí mozgovú príhodu, stratí pamäť a je plne paralyzovaná. Miluje svojho manžela a chce, aby ju nechal ísť, on ju však tiež miluje a chce sa s ňou o to trápenie podeliť. Nie je totiž nič, čo by nemohli prekonať.

Titanic

Tento film nemôže v zozname filmov o láske chýbať. „Ja lietam, Jack!“ je jedna z pamätných viet. Láska oslobodzuje a tá pravá pretrvá aj po smrti.

Duch

Láska a smrť idú vo filme Duch ruka v ruke. Molly a Sam sa natoľko ľúbia, že ani smrť ich nedokáže rozdeliť.

Odviate vetrom

Existujú dobré filmy a Odviate vetrom. Je to film, ku ktorému sa budete stále vracať a objavovať jeho nové odtienky.

Hriešny tanec

Príbeh o láske, intimite, silnom priateľstve. Atmosféra Hriešneho tanca je neodolateľná, pri sledovaní tohto filmu sa rozhýbu vaše vášne i túžba po tanci.

Pýcha a predsudok

Sestry Bennetové túžobne očakávajú príchod svojho nového suseda, Mladý muž, ktorý prichádza, ich nesklame. Elizabeth Benentová sa zaľúbi do jeho najlepšieho priateľa Fitzwilliama Darcyho. Aby si obidvaja svoje city uvedomili, budú musieť prekonať niekoľko nepríjemných konfrontácií a naučiť sa rešpektovať jeden druhého.

Láska nebeská

Nezáleží na tom, koľkokrát si pozriete tento film, nikdy sa pri ňom nudiť nebudete. Spisovateľ, starnúca roková hviezda, naoko nudný premiér, párik rozkošných pornografických hercov – každý z nich sa stane svedkom niečoho dôležitého.

Dom pri jazere

Predstavte si dvoch ľudí, ktorí sa naozaj milujú, avšak sú od seba oddelení. Nielen vzdialenosťou, ale aj samotným časom. Tento neobvyklý príbeh je krásny.

Zoznámte sa, Joe Black

Dobro a zlo, láska a smrť, strach a odvaha… Aj smrť sa môže zamilovať a vznikne z toho takýto romantický film.

Samotár v Seattli

Prekvapivo bohatý, ale pritom jednoduchý a dojemný film. Strávte večer pri tomto filme a vyliečite svoju dušu aj srdce.

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor jkDátum 14. júna 2018Zdroj brightside.me © Najky.sk
K téme