Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

10 filmov, ktoré dokazujú, že rodina je všetko

Tvoje moje nase youtube.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com

Každý film posiela divákom nejakú správu. O tom, že láska je večná, že problémy sa dajú prekonať, či o tom, že rodina je rodinou za každých okolností. Treba sa len snažiť zachytiť jeho podstatu a možno dospeje k tomu, že svet nie je až taký zlý, ako sa niekedy zdá. Nasledujúce filmy sú ideálne na rodinné stretnutia.

Otec rodiny

Ak očakávate, že pôjde o rodinnú komédiu, budete prekvapení. Otec rodiny s Nicolasom Cageom len predstiera, že ide o rozprávkový príbeh. Zaoberá sa vážnymi problémami, podporuje základné rodinné hodnoty.

Ako na vec

„Dospievanie nemá nič spoločné s vekom,“ hlása slogan tohto filmu. Je to dojemný film o najdôležitejších veciach v živote – o láske, šťastí a rodine. Smutný, avšak úprimný a trochu podivný chlapec Marcus bojuje s do seba zahľadeným Willom. Obaja sa učia niečo nové a dospievajú.

Rodina Addamsovcov

Skvelá komédia o rodine Addamsovcov, divnom, ale milujúcom sa manželskom páre, ich deťoch a početných príbuzných. Vyzerajú divne, obliekajú sa divne, správajú sa divne a žijú v strašidelnom starom dome. Nič im však nemôže zabrániť v tom, aby sa navzájom mali radi.

Nejako sa to komplikuje

Ide o, s ohľadom na konzumáciu, ľahký, nie veľmi zložitý film plný „ostrých“ dialógov a vtipov. Ak ste si mysleli, že ľudia po päťdesiatke strácajú zmysel pre humor a sú príliš vážni, pozrite si tento film s Meryl Streep a Alecom Baldwinom.

Prechádzka v oblakoch

Po pozretí tohto filmu si budete hovoriť, že univerzálne hodnoty ako krása a láska by predsa len mohli zachrániť tento bláznivý starý svet. Skvelá hudba, talentovaní herci a zaujímavý príbeh – tento film si treba pozrieť.

Tak dobre, ako sa len dá

Romantický príbeh o ľuďoch, ktorí sa zasekli v začarovaných kruhoch. To je dôvod, prečo považujú za nemožné pustiť niekoho nového do svojho života. Zmysluplné dialógy, skvelé obsadenie a početné komické situácie zlepšia váš rodinný deň.

Kramerová verzus Kramer

Jeden z najlepších filmov pre ľudí, ktorí snívajú o dokonalej rodine. Dokazuje, že každá rodina čelí vlastným drámam a problémom. Rozvádzajúci sa manželia prichádzajú na to, že treba kultivovať trpezlivosť a lásku a klásť na prvé miesto záujmy iných.

Náš príbeh

Tento film sa vás neuveriteľne dotkne a dokáže vám, že zdanlivo nedôležité detaily môžu zničiť všetko, čo máte. Mnoho nepríjemných malých vecí vyústi do vzájomného nedorozumenia. Dá sa to prekonať?

Farebný závoj

V malej a pokojnej obci, stratenej niekde v horách za čias cholery, sa Walter a Kitty do seba zamilujú. Film naznačuje, že láska nie je vášnivá, nezrodí sa v okamihu, ale rozvíja sa skrz porozumenie a trpezlivosť.

Tvoje, moje a naše

Tento film by si mala pozrieť celá rodina. Má síce trochu jednoduchý a predvídateľný príbeh, napriek tomu je zaujímavý a stojí za to ho sledovať. Skvelá hudba, brilantní herci a asi milión vtipov – čo viac si možno od komédie želať?

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor jkDátum 13. júna 2018Zdroj brightside.me © Najky.sk
K téme