Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Airsoft – uspeje Duklock s novým žánrom videí?

Horizon33_2017 3 23_9 3 55.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Máte radi airsoft? Mnohí ľudia túto zábavku odsudzujú, no ak sa medzi nich nezaraďujete, máme pre vás skvelý tip! Youtuber Duklock, ktorý zožal slávu predovšetkým vďaka svojim reakciám na rôzne virálne videá, kontroverzné kanály, háklivé témy a kauzy, sa rozhodol rozbehnúť novú sériu videí, zameriavajúcu sa na modernú zábavku predovšetkým mladých ľudí – airsoft.

Duklock v minulosti vlastnil niekoľko kanálov, na ktorých sa venoval nie len gamingu, ale aj rôznym military sketchom, ktoré boli spracované vo veľmi kvalitnom prevedení. Na novom kanále sa Duklock už podelil o pár airsoftových videí, v ktorých však nenájdete žiadnu akciu, ale len ukážku zbraní a ich testovanie. Tentokrát je to však iné.

Duklock už dlhšie sľuboval, že s príchodom jari a teplejšieho počasia sa pustí do nového formátu a medzi svoj repertoár zaradí aj akciu. Pred pár dňami sa na jeho kanáli objavilo prvé airsoftové video, natáčané v exteriéri. Pozval k sebe aj známeho youtubera Selassieho, ktorý si nebol istý Duklockovým nápadom. Avšak okamžite, ako sa natáčanie začalo, zmenil názor.

Horizon33_2017 3 23_9 1 3
www.youtube.com

Video spočívalo z troch krátkych airsoftových disciplín. Otestovali a porovnali si svoju presnosť, rýchlosť, ale aj taktické zmýšľanie. Napriek bolesti zo zásahov si dvojica airsoft schuti užila s veľkou dávkou smiechu. Na československej scéne nie je mnoho kvalitných kanálov, venujúcich sa airsoftu, preto je Duklock o krok vpred a možno si týmto spôsobom priláka nových divákov.

Horizon33_2017 3 23_9 1 24
www.youtube.com

Ak aj vás zaujíma airsoft či samotná military tématika, rozhodne si zhliadnite Duklockove video. Ak sa vám zapáči, môžete ho v takejto tvorbe podporiť, nech sa naša domáca youtube scéna rozrastie o nový a kvalitný formát videí.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielDátum 23. marca 2017Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: