Keď si predstavíš, že by si mal z nejakého nepríjemného dôvodu tráviť Vianoce v nemocnici, zrejme sa poriadne zhrozíš. Nemocnica totiž nie je najpríjemnejšie miesto ani počas bežného roka. No ver nám, že sa na svete nájdu nemocnice, ktoré sa snažia pacientom spríjemniť sviatočné chvíle čo najviac. A niekedy aj poriadne vtipným spôsobom.
Aj v nemocnicach sa oslavujú Vianoce. Tu máme dôkazy, že personál nemocnice môže byť poriadne kreatívny
Zdieľať
Foto: www.boredpanda.com
NAJKY video:
Bratislavská vodárenská spoločnosť upozorňuje na radikálne zvýšenú spotrebu pitnej vody na Záhorí
Zdroj: SITA
Peja
Zdroj: www.boredpanda.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o



