Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Trochu iná vianočná reklama vám pripomenie, že tie najkrajšie darčeky sú zadarmo

Horizon33_2016 11 23_9 22 46.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
youtu.be
reklama:
reklama:

Už len mesiac a budú tu tie najkrajšie sviatky v roku, keď sa čas aspoň na chvíľku zastaví, ruch sveta sa upokojí a všade zavládne pokoj a aké-také ticho. No a s blížiaci sa Vianocami sa na internete postupne objavujú rôzne vianočné reklamy.

Vianočné reklamy sú rôzne. Tie, ktoré sa vysielajú u nás, sa nás snažia nalákať na výhodné paušály a volania a internety a iné „dôležité“ veci.

Na rozdiel od tých slovenských reklám reklamy od najväčších zahraničných reťazcov dávajú do popredia iné hodnoty, tie pravé, ktoré robia Vianoce Vianocami.

https://youtu.be/jjFtbNq9svw
youtu.be

Nemecká sieť obchodov s potravinami Edeka nám aj tento rok priniesla reklamný spot s pekným posolstvom.

https://youtu.be/jjFtbNq9svw
youtu.be

Po minuloročnom úspechu reklamy, v ktorej starček v túžbe vidieť svoju rodinu na Vianoce, predstiera, že zomrel, nám tentoraz Edeka priniesla iný pohľad na Vianoce.

Tieto sviatky totiž nie sú o tom, kto komu dá krajší a drahší darček, či o tom, že sa budú stoly prehýbať pod tonami jedla.

https://youtu.be/jjFtbNq9svw
youtu.be

Sú o tom, že si spravíme čas jeden pre druhého a strávime chvíle v spoločnosti tých, ktorí sú nám najbližší a cez rok ich kvôli dobe, v akej žijeme, možno trochu zanedbávame.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 23. novembra 2016Zdroj youtu.be © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: