Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Aká roztomilá náhoda. Sestrám sa narodili dievčatká v ten istý deň, hoci mali iný termín

Bez nazvu.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Príbeh dvoch sestier obletel celý svet. Dvojičky boli totiž naraz tehotné a náhoda to zariadila tak, že dokonca obe porodili v rovnaký deň. A to len pár minút po sebe. 

Katie a Corey su dvojičky. Obe zostali tehotné v rovnaký čas a tak prežívali spolu toto krásne obdobie. Radili si navzájom, pomáhali si a krátko pred pôrodom sa rozhodli, že si dajú spraviť spoločné fotografie. Tie sa naozaj podarili a potom prišlo niečo, čo nikto nečakal. Obom sa narodili krásne dievčatká v ten istý deň.

Mermaid Mama's ?

A post shared by Indie Mae and Ryatt Rae (@indiemae_and_ryattrae) on

Hoci mali sestry termíny pôrodu vzdialené od seba dva týždne, nakoniec sa obom narodili krásne zdravé dievčatká v ten istý deň a to 10.augusta 2016. A to len 20 minút po sebe. Dokonca ich odrodil aj ten istý lekár.

We might look just like our Daddies but we are definitely Mama's girls ?

A post shared by Indie Mae and Ryatt Rae (@indiemae_and_ryattrae) on

Teraz po roku spolu oslavovali prvé narodeniny svojich detí, medzi ktorými je naozaj silné puto. Sú spolu takmer stále. Hrajú sa spolu, dovolenkujú spolu, jednoducho trávia spolu čo najviac času. Preto poprosili toho istého fotografa, aby im nafotil krásne zábery z oslavy prvých narodenín.

Corey hovorí: „Mali sme kvetinové korunky a roztomilé šaty. Koordinovali sme deti a bolo to čarovné. Rozhodne emocionálny deň a nemohli sme uveriť, že už celý jeden rok uplynul. Naše deti sú ako dvojčatá. Robia všetko spoločne a majú neoddeliteľnú väzbu. „

Mamičky dokonca založili na Instagrame aj profil, kde zverejňujú spoločné fotografie. Ľuďom sa veľmi páčia, dokonca ich aj zdieľajú. Nenechajte si ich ujsť ani vy, sú naozaj rozkošné.

These 4 partied like rockstars for Indie and Ryatt's first birthday bash! #floaty #indieandryatt1stpineapplebash

A post shared by Indie Mae and Ryatt Rae (@indiemae_and_ryattrae) on

Vo fotogalérii si môžete pozrieť ďalšie podarené fotografie týchto dvoch nerozlučných sesterníc ?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 16. augusta 2017Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: