Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Sestry dvojčatá, obe porodili dvojičky. No prekvapenie prišlo o pár rokov, keď sa to zopakovalo

Family.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Sú rodiny, v ktorých sa rodia dvojičky v každej generácii. Ale toto je skutočná rarita, nemyslíte?

Kerri Bunker a Kelli Wall sú identické dvojičky a majú k sebe veľmi blízky vzťah. Je medzi nimi až taká blízka väzba, že zažili niečo skutočne nevídané. Ich príbeh zaujal veľmi veľa ľudí.

https://www.youtube.com/watch?v=iOHJvZT_tjM
www.youtube.com

Kerri sa zoznámila so svojím manželom na Kellinej svadbe. Obe mali problémy otehotnieť. Po tom, čo lekári povedali každej sestre, že by bolo veľmi ťažké pre ne otehotnieť prirodzene, obrátili sa na alternatívne metódy. A tie naozaj zabrali. Kerri a Kelli otehotneli. A čo bolo najlepšie? Obe mali dvojčatá.

https://www.youtube.com/watch?v=iOHJvZT_tjM
www.youtube.com

Tu ale príbeh nekončí. O niekoľko rokov neskôr sa Kelli pokúsila otehotnieť znova rovnakým spôsobom. Na prekvapenie všetkých, opäť sa to podarilo. A opäť čakala dvojičky. Kelli dychtivo zdieľala dobrú správu so sestrou, ktorá mala potom zvláštnu myšlienku. „Čo keby som bola tehotná tiež? A prečo nie?“

https://www.youtube.com/watch?v=iOHJvZT_tjM
www.youtube.com

Netrvalo dlho a Kerri prišla s dobrou správou, že je tiež tehotná. Najšialenejšia časť ale bola tá, že čakala taktiež dvojičky. Je to skutočne tak. Dve sestry mali dvakrát dvojčatá a to približne v rovnakom čase.

Je nepredstaviteľné, aké šťastie prežívajú dvojčatá, ktoré si mysleli, že nikdy nebudú mať deti a zrazu majú štyri. Bez ohľadu na to, čo sa stane v budúcnosti, tieto sestry vedia, že tu budú vždy jednu pre druhú. A neexistuje lepší pocit ako tento.

Dvojičky porodili dvakrát dvojičky!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 25. januára 2017Zdroj shareably.net © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: