Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Aké by boli Disney princezné, keby žili dnes? Mali by šancu klasickí princovia?

princezne v realite
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com

V časoch Twitteru, Instagramu a predovšetkým v dobe sebavedomých žien, to muži nemajú vôbec ľahké. Získať si svoju princeznú môže byť ťažké aj pre princov ako vystrihnutých z rozprávky. 

Z rozprávok poznáme princezné ako krehké ženy, ktoré viac-menej čakajú, kto ich vyslobodí. Moderné ženy si však nenechajú skákať po hlave a je oveľa ťažšie ich zaujať. Princ z Popolušky by bol dnes asi zazobaný synček, ktorý by si hľadal seberovnú dievčinu. Lenže Popoluška sa za menejcennú určite nepovažuje, a tak odchádza. Zostane po nej len lodička, ktorej majiteľku bude hľadať princ Charming na Instagrame.

stratená topanka
www.youtube.comFoto: www.imgur.com

O tom, či sa mu podarí získať si nakoniec srdce tajomnej dievčiny, zistíš po pozretí videa. Čakajú ťa tiež ďalšie Disney rozprávky adaptované do dnešnej doby. Snehulienka a sedem trpaslíkov, Kráska a zviera či Aladin nebudú nikdy ako predtým!

Princovia z Disney rozprávok by u dnešných dievčat asi nepochodili.  :-)

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 12. apríla 2015Zdroj www.youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
K téme