Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Wizzory reagoval na zvrátenú rozprávku z Čiech. Kto a prečo natočil tieto záhadné videá, ktoré kolujú Youtubom?

Https://www.youtube.com/watch?v=FQsZACC1lzM&t=179s
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Čoraz viac známejší Youtuber Wizzory sa na svojich videách už nespočetne mnohokrát venoval rôznym záhadám, ktoré zaujímajú celý svet. Tentokrát však prišiel s niečím iným, s niečím špeciálnym a zároveň desivým. Na Youtube sa pred niekoľkými mesiacmi objavili tri videá, ktoré tvoria krátku sériu rozprávky, ktorej hlavnými aktérmi sú ponožky. Znie to nevinne, však? Na tejto rozprávke je však zvláštne to, že pôsobí naozaj zvrátene a po jej pozretí sa sami seba pýtate, čo to má vlastne znamenať.

Https://www.youtube.com/watch?v=FQsZACC1lzM&t=179s
Foto: www.imgur.com

Ako povedal aj Wizzory vo svojom videu, prvá časť tejto rozprávky je pomerne normálna. Aj napriek svojim creepy chvíľkam sa na jej nezmyselnosti či bizarnosti poniektorí zasmiali. Zvrátenosť rozprávky sa však každou časťou stupňuje. Na celú vec je mnoho teórii a názorov. Podľa jednej z nich ide o tvorbu psychopata, ktorý u seba väznil a týral mladé dievča, a týmto spôsobom chcel zdokumentovať svoj príbeh. Taktiež sa tvrdí, že ide o sériu deviatich videí z roku 1986, ktoré pochádzajú z deep webu a o tri z nich sa niekto podelil aj na Youtube.

Samotnú sériu rozprávok môžete nájsť na Youtube pod názvom Nanožka & Ponožek alebo na Wizzoryho videu, ktoré nájdete nižšie.

Mnohí zároveň tvrdia, že ide o veľmi podarený fake, ktorý napriek tomu pôsobí na ľudí veľmi zvláštnym dojmom. Čo si o týchto videách myslíte vy? Naozaj je to výtvor psychopata alebo ide len o recesiu? Možno má pravdu jeden z divákov, ktorý videá veľmi výstižne zhrnul vo svojom komentári.

Screenshot 2017 08 14 18.19.01 1.jpg
Foto: www.imgur.com

„Lidi vy jste úplně slepý!!! Není to žádný úchyl, to video má mnohem hlubší význam než si myslíte!!! Na konci každého dílu je verš, a každý ten verš je Zjevení Janovo, což je poslední kniha Nového zákonu z Bible. Tam se píše o konci světa. Když bude lid zkažený tak příjde konec světa. A tohle video pojednáva o zkaženosti lidí. A navíc tenhle seriál je z roku 1986 což je stejný rok co vybuchl Černobyl, Černobylská havárie je často nazívaná jako Peliněk, ptáre se proč no, protože Peliněk byla hvězda co měla započít Armagedon.

Tohle video je o tom jak jsou lidé zkažení a Černobyl měla být jen předehra k Armagedonu, no a Das Tier znamená zvíře neboli drak, a drak je v Zjevení Janově převtělený Ďábel, který lidí navádí ke zlu, no a jak je na konci každé epizody jeden verš, tak to je právě o tom drakovi, kterého musíme vlastní vúlí porazit. A navíc na konci každého verše je Jan Zjevený, takže tohle video je na 90% o Apokalipse a o zkaženosti lidstva.“

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 14. augusta 2017Zdroj www.youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: