Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zoznámte sa s Wizzorym – YouTuberom, ktorý miluje strach

Horizon33_2017 4 5_13 19 58.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Ak ste fanúšikom temnej tematiky a hľadáte kanál, ktorý sa zameriava na mysteriózne záhady či rôzne desivé videá, ste na správnom mieste. Predstavíme vám Youtubera, ktorý je na tieto témy odborníkom a pri sledovaní jeho videí vám neraz prebehne mráz po chrbte. Hovorí si Wizzory, no jeho pravé meno je Robert Parlesák.

Tento mladý kučeravý Youtuber, ktorého kanál čoskoro presiahne hranicu 60 000 odoberateľov, tvrdí, že strach je jeho priateľom. Nevenuje sa však len strašidelným témam, vo svojich videách rozoberá taktiež napríklad to, ako astrálne cestovať alebo ako si privodiť lucidný sen, či rôzne halucinácie. Samozrejme, bez použitia halucinogénnych látok!

www.instagram.com

Wizzoryho tvorba na Youtube pozostáva z viacerých druhov videí. Jeden z najčastejších žánrov je takzvaný Top 5, kde svojich divákov oboznamuje napríklad s najzáhadnejšími fotografiami, videami, najzvrátenejšími filmami a podobne. Ďalej u neho môžete nájsť rôzne návody, napríklad už k spomínanému astrálnemu cestovaniu, niekoľko creepypasta príbehov a na niekoľkých videách sa dokonca prediera dark webom.

Okrem točenia videí sa Wizzory venuje aj skladaniu básní a hre na gitare. Spolu so svojimi spoluhráčmi tvorí kapelu Netheres, v češtine Podsvěťáci.

Tak a další video z nového prostředí je na YT! :)

A post shared by Robert Wizzory (@wizzory) on

Napriek tomu, že je fanúšikom paranormálnych javov, na duchov neverí. Paradox, čo? Človek, ktorý sa o tieto témy zaujíma a ktorý sa im aktívne venuje, je zároveň silným skeptikom.

Podobný knížky _doslova_ žeru! #luciddreaming

A post shared by Robert Wizzory (@wizzory) on

Dôležité je však, že sa s nami o tieto informácie podelí a že máme na Youtube ďalší kanál, ktorý rozrastá československú tvorbu o niečo nové a zaujímavé.

Čistě teoreticky PART 2 [Tuhle fotku jsem měl dát do posledního videa, zapadl bych :D]

A post shared by Robert Wizzory (@wizzory) on

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielDátum 5. apríla 2017Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: