Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Furious Pete – YouTuber, ktorý vám zje celú chladničku na posedenie

Befunky collage 15.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Hľadáte inšpiráciu v jedle? Radi sledujete, ako vznikajú tie najrozmanitejšie delikatesy? S týmto vám bohužiaľ v tomto článku nepomôžeme. Ak však hľadáte inšpiráciu v jedení, ste na správnom mieste. Počuli ste už o Youtube kanále Furious Pete? Ak nie, tak jedlo, ktoré práve konzumujete, ukryte na bezpečnom mieste. Je šanca, že vám ho Furious Pete zje aj cez monitor.

Furious Pete, vlastným menom Peter Czerwinski, je kanadský Youtuber poľského pôvodu, ktorého kanál už presiahol hranicu štyroch miliónov odberateľov. Jeho zameraním, nie len na Youtube, ale aj v živote, je bodybuilding a najmä jedenie. Čo je však na jeho jedálničku také nevšedné? Pete sa pravidelne zúčastňuje súťaží v jedení, ktoré už mnohokrát vyhral.

Na Youtube točí rôzne fitness a motivačné videá, no jeho kanál je zameraný hlavne na rôzne challenge, týkajúce sa jedla. Na mnohých z nich sa snaží za čo najrýchlejší čas skonzumovať jedlo, ktoré by normálnemu človeku vydržalo na týždeň.

Peter Czerwinski momentálne drží 9 Guinnessových svetových rekordov, kde zjedol napríklad celú cibuľu za necelých 44 sekúnd, 17 banánov za dve minúty, 15 hamburgerov za desať minút a 750 mililitrov olivového oleja za 60 sekúnd. Peter sa dokonca zúčastnil kanadskej šou Canada’s Got Talent, kde skonzumoval 5 vajíčok natvrdo, 3 kusy slaniny, 2 banány a balík mlieka len za 51 sekúnd! Napriek všetkému sa mu nepodarilo dostať cez prvotnú porotu.

Peter_czerwinski_in_2015
upload.wikimedia.org

Ako sa Furious Pete dostal k súťažnému jedeniu?

Obaja jeho rodičia trpeli zdravotnými ťažkosťami a nevyhol sa im ani samotný Pete. Ako tínedžer bojoval s anorexiou, kvôli ktorej dokonca skončil v torontskej nemocnici. Bodybuilding a jedenie bola jeho cesta k uzdraveniu. Jeho denný jedálniček zahrňa deväť vyvážených jedál, ktoré doplňa každodenným cvičením.

Some people still think results can come overnight. These results took me over 10 years and I'm still learning more everyday. I used fitness as a tool to recover from an awful mental illness and eventually fell in love with everything about it. Fitness and the love for it is a lifetime commitment. There is no point in starting a journey for 2 months then calling it quits. There are so many different forms of fitness, Bodybuilding or Powerlifting may not be your cup of tea, but yoga, cycling, or even zumba might be your jam. Whatever it is that you start doing, make sure you love it (it may take some trial and error) so you continue to do it for years to come. _ The fitness industry has taken over social media, and while there is a lot of inspiration and motivation, there is also a large group of people that continue to promote something that is very wrong with this industry (scams, excessive photoshop etc). This needs to change. Fitness is a wonderful thing and it needs to stay that way. How does this relate to this post? Well I'm posting a transformation picture and people may be quick to judge that they are "Adobe Gains" becuase of how terrible some things have gotten, especially on instagram. Let's continue to use this platform to inspire and motivate each other to becoming the best we possibly can. _ The left, picture was taken in 2003, 2 months after leaving the hospital for anorexia. The right, is from my photoshoot for the Furious 60 Cut I did in 2015 (for more information about the Furious 60 Cutting Transformation I did, check out @furioustraining, @furiousformulations or FuriousPete.com). _________________ @furioustraining (Fitness Motivation ?) @furiousapparel (Apparel and lifting gear) ?SNAPCHAT: FURIOUSPETE123?

A post shared by Furious Pete (@furiouspete) on

Jedným z jeho úspešných projektov je aj „Furious World Tour“. Jedná sa o sériu videí, v ktorých Pete cestuje po celom svete a ochutnáva miestne špeciality. Samozrejme v enormných porciách. FuriousPete už navštívil napríklad Kóreu, Brazíliu, Anglicko, Nemecko, Taliansko, Rakúsko a mnoho ďalších známych krajín. Tieto videá sú zároveň točené edukatívnym a dokumentárnym spôsobom, takže sa vďaka nim môžete obohatiť o rôzne kulinárske vedomosti.

Z Petovho osobného života sa oplatí spomenúť, že je od októbra 2014 zasnúbený so svojou priateľkou Melissou, ktorá sa mnohokrát v jeho videách objavuje. Bohužiaľ, momentálne už tretíkrát vo svojom mladom živote bojuje s rakovinou. So svojím bojom a liečbou sa rozhodol podeliť vo forme videí na kanále. Ani choroba mu však nebráni v užívani si života, jedení a posilňovaní.

Ak máte záujem vedieť viac o Petovom bežnom živote, spomenieme aj jeho vedľajší kanál Furious Pete Vlogs so 688 000 odberateľmi, kde pridáva rôzne vlogy a oboznamuje svojich divákov s dôležitými novinkami.

Merry Christmas Everyone!

A post shared by Furious Pete (@furiouspete) on

Zaujal vás kanál Furious Pete? Na sledovaní jeho videí je niečo návykové. Samozrejme, že jeho tvorba nie je iba o jedení, ale hlavne o zábave. Tej sa na tomto kanáli dočkáte v hodnej miere. Treba si len dať pozor. Petove videá mnohokrát navodzujú pocit hladu, bohužiaľ však toľko jedla po ruke nenájdete.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielDátum 31. marca 2017Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: