Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Aké je to mať osobného asistenta celebrít na týždeň? Kane z BuzzFeedu to vyskúšal

6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Kane chcel zažiť, aké je to mať profesionálneho osobného asistenta. Dokáže mu naozaj pomôcť alebo mu len narobí viac ťažkostí?

Asistent Kevin v pondelok prišiel domov k svojmu šéfovi a ako prvé mu bolo vysvetlené, ako sa starať o jeho psa Marty.

Potom prišla na rad prvá úloha – predať iMac. Kane bol ochotný predať iMac za najmenej 800 dolárov, no jeho asistent Kevin ho chcel ohromiť a skúsiť ho predať za 1,500 dolárov. Nakoniec však Kevin v stredu predal iMac za 800 dolárov.

www.youtube.com

Ďalším zadaním Kevina bolo zohnať pohodlné topánky značky Allbirds, ktoré objednal cez internet.

Ako ďalšie Kevin zobral psíka do salónu pre psov a potom na ohodnotenie, či je Marty vhodný do dennej opateri pre psíkov.

www.youtube.com

Potom Kevin išiel vrátiť klietku pre psov, čo bolo jeho zatiaľ najjednoduchšou úlohou, lebo tú splnil hneď. Stačilo len zájsť na miesto a klietku vrátiť.

Kane taktiež poprosil Kevina, aby mu každé dve hodiny pripomenul, že sa má napiť vody. Často na to totiž zabúda a potom je dehydrovaný.

Na piatok chcel Kane s pomocou jeho asistenta naplánovať večierok pre jeho kolegov z BuzzFeedu, ako poďakovanie za ich poctivú a tvrdú prácu. Kevin teda celý večierok naplánoval a išiel na nákup potrebných vecí a pritom kúpil svojmu šéfovi aj nový pár riflí.

www.youtube.com

V štvrtok dorazili Allbirds tenisky, z ktorých mal Kane neskutočnú radosť.

www.youtube.com

Nastal piatok, deň oslavy. Keďže Kane pracoval, tak jeho asistent všetko vybavoval sám. Ozdobil miestnosť, zohnal jedlo, tortu a balóny.

Pri všetkom tomto zhone si Kevin vyvrtol členok, no našťastie to nebolo nič vážne. Oslavu pripravil perfektne napriek svojmu zraneniu.

Na konci týždňa Kane uznal, že Kevin zvládol všetky svoje úlohy a povinnosti na jednotku a bol s ním bol veľmi spokojný.

www.youtube.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 19. marca 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: