Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Aké mýty kolujú o Youtuberoch?

Horizon33_2018 1 29_14 17 12.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

O Youtuberoch koluje množstvo mýtov, no väčšina z nich je „pritiahnutá za vlasy.“ Smusa sa rozhodol uviesť veci raz a navždy na pravú mieru.

YouTuberi GoGo a Smusa o sebe prezradili poriadne pikošky! Pozri aké!

Nejeden z nás si myslí, že Youtuberi zarábajú veľa peňazí, a ten kto je šikovný si dokáže zarobiť ešte viac. Smusa si však myslí, že tak celkom to nie je vďaka Youtubu. Ako to teda vlastne je? Youtube vypláca každého tvorcu videí na základe zhliadnutí, nezáleží na like-och, na komentároch či na počte odberateľov, ide iba o to, koľkokrát sa v danom videu zobrazí reklama.

Smusa otvorene hovorí vo videu aj o tom, aké má z natáčania videí príjmy a ako to celé vlastne funguje. Najviac si dokážu Youtuberi zarobiť na spoluprácach, či na vlastnej kolekcii oblečenia.

Horizon33_2018 1 29_13 51 3.jpg
www.youtube.com

Ľudia si taktiež myslia, že vytvoriť a postrihať video je jedna veľká zábava, no ako Smusa vysvetľuje neraz je opak pravdou. Od vytvorenia nápadu, cez napísanie scenára, natočenie videa až po finálne zostrihanie prejde aj viac než 7 hodín – u každého je to samozrejme individuálne, no Smusa chcel hlavne upriamiť pozornosť na to, že ľudia majú veľmi skreslenú predstavu o tom, ako Youtube funguje.

Taktiež byť slávnym a známym je možno na prvý pohľad príjemné, no sú aj chvíle, kedy by boli Youtuberi radi, aby ich nikto nepoznal.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 29. januára 2018Zdroj www.youtube.com
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: