Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Aké zlomové momenty nastali u Selassieho počas pobytu v USA?

Titi.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Slážo počas svojej cesty v Amerike prehlásil, že ho v živote čakajú dve zásadné zmeny. Postrehli ste v jeho Instastories o čo ide?

Spomína si ešte niekto na Selassieho vyhlásenie, že pokiaľ dosiahne pol milióna odoberateľov na YouTube kanáli, vzdá sa svojich dredov? Ten moment, že dosiahol 500 000 odoberateľov skutočne nastal. Avšak, Matej stále svoje dredy má. Ako je to možné?

Vyjadril sa pred všetkými jeho sledovateľmi, že dredy skutočne dole pôjdu, ale až na Slovensku vzhľadom na ich náročné rozpletanie. Budeme zvedaví, či sa tak skutočne stane a Slážo ostane bez dredov.

Z Los Angeles sa celá X-box výprava premiestnila do Las Vegas, kde obdivujú všetky prekvapenia tohto mesta. Ako si spomínate na začiatku zájazdu chlapci dostali úlohy, ktoré v dvoch tímoch mali splniť a následne mohli vyhrať hraciu konzolu pre svojho fanúšika.

Screenshot_2017 06 19 17 43 28.jpg
Foto: www.imgur.com

Podarilo sa to českej dvojici Jirkovi a Pedrovi s viac ako osemsto bodmi. Gogo a Slážo dosiahli vyše šesťsto bodov, takže ostali aj mierne sklamaní. Nastal však pre nich veľký moment prekvapenia a výzvy. Ak chceli tak isto získať svoj X-box pre fanúšika, bolo potrebné aby jeden z nich skočil voľným pádom z Las Vegas Stratosphere tower, čo bolo pre oboch neuveriteľné a nesplniteľné, pretože sa boja výšok.

Screenshot_2017 06 19 17 45 04.jpg
Foto: www.imgur.com
Screenshot_2017 06 19 17 50 49.jpg
Foto: www.imgur.com

„Je to ako nočná mora“, hovorí v jednom videu Matej ešte pred zoskokom a bol to práve on, ktorý nabral odvahu a rozhodol sa prekonať samého seba a naozaj skočiť z 300 metrovej výšky.

Screenshot_2017 06 19 17 51 29.jpg
Foto: www.imgur.com

Slážo si nepochybne od všetkých zaslúži veľké uznanie.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SifkaDátum 19. júna 2017Zdroj www.instagram.com
reklama:
reklama:
reklama: