Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Aký darček urobí mužovi najväčšiu radosť?

Darcek pre parntera.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: Unsplash

Výberu darčeka k narodeninám venujete veľa času. Partnerovi ním dáte najavo, že vám na ňom záleží. Snažíte sa vybrať niečo originálne. Niečo, čo mu urobí veľkú radosť. Prinášame vám niekoľko tipov na darčeky, ktorými nikdy nič nepokazíte.

Pánska peňaženka do každého vrecka

Medzi najobľúbenejšie darčeky, ktoré páni radi dostávajú patrí pánska peňaženka. Páni nepotrebujú nič špeciálne. Peňaženka, ktorú vytiahnu z vrecka ich bude reprezentovať. Hľadajú jednoduchosť a funkčnosť. Štýlová kožená peňaženka s priehradkami na bankovky, vizitky, kreditné karty a mincovník je základ, ktorý im úplne postačí. Parametrom, na ktorom si páni pri peňaženke zakladajú je jej veľkosť. Peňaženka sa im musí zmestiť do každého vrecka.

Panske penazenky.jpg
Foto: Budchlap.sk

Kniha od obľúbeného spisovateľa

Obývačku vám zdobia knihy obľúbeného autora vášho partnera. Zistite si, kedy vychádza ďalšia a darček, ktorým mu určite urobíte radosť je na svete. Obľúbený autor sa nečinil, nič nenapísal? Siahnite po novinke, o ktorú je momentálne veľký záujem. Menšia zmena nezaškodí. Partner získa knihu s dejom, ktorý ho pohltí tak, že ju nebude chcieť pustiť z ruky a vy inšpiráciu na darčeky do nasledujúcich rokov.

Na zážitkové darčeky sa nezabúda

Doprajte svojmu partnerovi niečo netradičné v podobe zážitkových darčekov. Zážitkové darčeky sú stále populárnejšie aj preto, že všetko, čo páni v každodennom živote potrebujú, si dokážu zabezpečiť sami. Nečakajú na narodeniny, či iný sviatok. Kúpia si to hneď. Našťastie sú darčeky, o ktorých snívajú, ale sami do nich neinvestujú. Vždy sa nájde niečo dôležitejšie. Vyskúšajte paragliding, tandemový zoskok padákom, či školu šmyku. Adrenalínových darčekov nikdy nie je dosť. Najlepšie na nich je, že si ich môžete užiť spolu.

Zazitkovy darcek pre parntera.jpg
Foto: Unsplash

Podporte ho v tom, čo má rád

Doplňte mu bežeckú, cyklistickú, či turistickú výbavu. Možností je veľa. Určite sa vám veľa krát posťažoval, čo mu chýba a nezabudol podotknúť, musí počkať, kým sa na to v rodinnom rozpočte nájdu peniaze. Keď si nie ste istí veľkosťou, vyriešte to darčekovým poukazom, ktorý je viazaný na konkrétny obchod. Uvidíte, ako mu zažiaria očká. Nakoniec nebude vedieť, čo si od samej radosti vybrať.

Hodinky pre správneho chlapa

Mobilný telefón dokáže nahradiť fotoaparát, hodinky, kalendár, či počítač. Aj preto sa dnes z hodiniek na ruku stal módny doplnok, ktorý je akousi čerešničkou na torte každého outfitu. Elegantného, aj športového. Jedny hodinky sa nenosia ku všetkému. Správny chlap ich má doma viac. Prispôsobuje ich tomu, čo si oblečie a kam ide. Vyberte mu hodinky s originálnym dizajnom. Radi sa ním pochvália. Hodinky sú reprezentačným prvkom, ktorý pánom dodáva istotu a sebavedomie.

Hodinky su skvelym doplnkom.jpg
Foto: Unsplash

Spríjemnite mu čas, ktorý trávi v práci

Vyberte mu plagát na stenu. Kanceláriu príjemne osvieži a partnerovi spríjemní deň vždy, keď sa naň pozrie. Pop art a abstraktné plagáty v kancelárii dodajú netradičný rozmer a vynímajú sa v nej najlepšie. Z plagátov môžete postupne vytvoriť celú sériu. Zaručene si ich všimne každý, kto do kancelárie vášho partnera vstúpi. Úvodný rozhovor o plagátoch pomôže prelomiť ľady a uvoľniť často napätú pracovnú atmosféru.

Vhodných darčekov pre mužov je oveľa viac. Je len na vás, aký tomu svojmu vyberiete. Vy ho poznáte. Vy viete, čo mu urobí najväčšiu radosť. Aj tak je najdôležitejšie, že mu darček vyberáte s láskou.

Informačný servis

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Informačný servisDátum 11. novembra 2021