Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Alkohol ju dostal do kómy. Napísala varovanie, ktoré ti prehovorí do duše!

Fullsizerender.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: hlottritz.wordpress.com
reklama:
reklama:

Po prepitej noci bola Hanna Lottritz vyhlásená za klinicky mŕtvu. Lekári sa obávali, že zomrie, no mala šťastie a prebrala sa z kómy.

„Mala som dve pivá. Veľa tých, s ktorými som bola na festivale, popíjalo celý deň a bolo im dobre. Ja som začala piť až neskôr po večeri a mala som pocit, že mám čo doháňať. Problémy sa začali po koncerte. Začalo mi byť zle a opustila som svoju skupinku, s ktorou som bola na koncerte. Stretla som však ďalších kamošov, ku ktorým som sa pridala a začali sme popíjať whiskey. Potom som odpadla a prestala so dýchať. Priatelia ma zobrali do lekárskeho stanu. Tam ma intubovali a vrtuľníkom ma vzali do nemocnice. Ani si neviete predstaviť, koľkokrát som ďakovala Bohu, že kamoši nepovedali „nechajte ju, nech sa z toho vyspí a ráno bude v poriadku.“ Keby ma nevzali k lekárovi, bola by som mŕtva. Preto, ak uvidíte, že niekto z vašich priateľov sa opil a odpadol, volajte okamžite pomoc.“

Fullsizerender 1.jpg
hlottritz.wordpress.comFoto: hlottritz.wordpress.com

Toto je úryvok z blogu, ktorý si Hanna Lottritz založila a denne ho navštívia desiatky tisíc ľudí. Hanna varuje všetkých, aby pili zodpovedne a s mierou. Ona si uvedomila, že je to dôležité, až po tom, čo sa prebrala z kómy a zistila, čím si musela kvôli nej jej rodina prejsť.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 27. mája 2016Zdroj www.viralthread.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: