Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Chcela si užiť a skončila na vozíku! 16-ročná kráska si dala extázu a dnes by si ju nespoznal…

amy thompson 1
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Ak si myslíš, že keď len jeden jediný raz skúsiš nejakú drogu a nič sa ti nemôže stať, si na omyle! Smutným dôkazom je táto 16-ročná tínedžerka, ktorá po jedej extáze skončila na vozíku.

Amy Thompson bola obyčajná tínedžerka, ktorá sa dostala na house party, kde jej niekto ponúkol extázu. Dievča si zrejme povedalo, že keď si dá len jednu tabletku, nemôže sa nič stať. Bohužiaľ, opak bol pravdou…

O niekoľko minút bola Amy aj so svojimi kamarátmi, ktorí tiež neodolali pokušeniu, na ceste do nemocnice. Zatiaľ čo jej priatelia mali šťastie a vyviazli bez vážnejšej ujmy na zdraví, Amy na tom bola horšie. Upadla na niekoľko týždňov do kómy. Našťastie sa z nej prebrala, no zostala pripútaná na vozík, keďže utrpela vážne poškodenie mozgu.

amy thompson
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Amy sa rozhodla natočiť video, v ktorom ďakuje všetkým, ktorí jej pomáhajú v rehabilitácii. Jej stav sa postupne zlepšuje a rodina nestráca nádej v to, že Amy bude opäť raz chodiť a bude žiť naplno.

Toto video by malo byť mementom pre všetkých príležitostných užívateľov párty drog, pretože nikdy nevieš, čo tabletka, ktorú si chceš zo srandy dať, v skutočnosti obsahuje…

Amy sa zmenila na nepoznanie:

https://www.youtube.com/watch?v=byaqF6X0Wz8

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 11. septembra 2015Zdroj www.theguardian.com Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: