Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Neuveríš, ako ľahko sa dostanú drogy do tvojho pohára bez toho, aby si o tom vedel!

Horizon33_2015-6-12_12-37-29
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Opiť sa v bare, keď ti kamaráti nalievajú, je veľmi jednoduché. Sám však o tom vieš a opíjaš sa dobrovoľne. No mať drogy vo svojom obľúbenom nápoji, keď o tom nemáš najmenšie tušenie, je viac ako nebezpečné. Blíži sa čas dovoleniek a party pod holým nebom, kedy budeš strácať pojem nielen o čase, ale aj o sebe. Nasledujúce video by malo byť hrozbou pre nás všetkých, aké jednoduché je nielen prísť s drogami do kontaktu, ale ešte ľahšie je mať ich vo svojom drinku!

Samozrejme, povieš si, že tebe sa to stať nemôže. Sú okolo teba priatelia a partner, ktorí na teba dávajú pozor. Mýliš sa. V tomto videu sedí dvojica za barom, a napriek tomu sa nastrčenému chlapovi podarí dať do pohára jednej jeho partnerky drogy. Následne ich oboznámi, že sú natáčaní a ide o sociálny experiment. Tento „pokus“ zopakuje hneď niekoľkokrát, aby bolo jasné, že sa mu to nepodarilo náhodou.

Varovný signál pre všetkých, ktorí si myslia, že im by sa to stať nemohlo!

https://www.youtube.com/watch?v=GTd1647CTFs&feature=youtu.be
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Video si za týždeň pozrelo na YouTube 11 miliónov užívateľov. Táto téma je naozaj vážna a treba byť vždy opatrný. Nikdy predsa nevieš, kto si k tebe prisadne…

Stačila malá chvíľka nepozornosti a drogy už boli v pohári. Never tomu, že ti ako „ochranný štít“ postačí tvoj priateľ, alebo známy. Oni boli v tomto prípade oklamaní tiež.

https://www.youtube.com/watch?v=GTd1647CTFs&feature=youtu.be
www.youtube.comFoto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 12. júna 2015Zdroj www.youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: