Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Americké mesto Athens patrí k najstrašidelnejším na svete. Pozri sa, prečo!

Ohio university_164.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.ohiohauntedhouses.com
reklama:
reklama:

Americké mesto sa nachádza v strede pentagramu, ktorý tvorí 5 cintorínov. A o paranormálne javy tu núdza rozhodne nie je.

Athens v štáte Ohio, je domovom mimoriadne strašidelných príbehov. Príbehy sú rôznorodé od bezhlavého vodiča, po zabíjanie hospodárskych zvierat či rôzne kulty. Mnohí tvrdia, že pri vyznačení na mape, 5 mestských cintorínov tvorí pentagram, pričom v jeho strede sa dejú všetky strašidelné javy.

Niektoré príbehy majú cez sto rokov. Najznámejší hovorí, že Jonathan Koons, chudobný farmár, ktorý mal na príkaz duchov postaviť  „miestnosť pre duchov“, v ktorej by sa zjavovali a komunikovali zo živými.

I used to live there do you call any of the 10 most haunted american cities home 371189.jpg
www.ohiohauntedhouses.comFoto: www.ohiohauntedhouses.com

Bezpochyby najstrašidelnejším miestom v meste je blázninec. Nie je asi nič desivejšie než opustený blázninec, ktorý fungoval od roku 1874 do roku 1993. V nemocnici pre slabomyseľných  bolo mnoho násilníckych pacientov, a je notoricky známy pre početné lobotomické zákroky.

Najznámejší príbeh z tohto prostredia je o Margaret, hluchonemej pacientke, ktorá údajne utiekla zo svojej izby a ocitla sa v pasci v opustenom oddelení, kde nakoniec zomrela. Jej rozkladajúce sa telo bolo nájdené o týždne neskôr, a škvrna, ktorá po nej ostala na podlahe, je viditeľná dodnes…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 17. júna 2016Zdroj www.toptenz.net © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: